Skocz do zawartości
Forum

Niestabilność psychiczna i blokady a psychika Stocha


Gość medison

Rekomendowane odpowiedzi

Psychika jak u Stocha
Ten sportowiec to dla mnie wzorzec. Sam twierdzę, że mam pewne ciągoty, a może i talent do sportu, języków, ogólnie do wiedzy. Wiem to po jednorazowych doświadczeniach. Po prostu tak to odczuwam. Niestety jestem tak niestabilny psychicznie, zablokowany, mam problemy w relacjach z ludźmi, że marzenia o wykazaniu się i osiągnięciu jakichś celów, które mam w głowie, są nierealne. Zazdroszczę ludziom takim jak Kamil, którzy posiadają cholernie mocną, ustabilizowaną psychikę, i też tak chciałbym. Z góry przepraszam za chaos w treści - piszę w pośpiechu.

Odnośnik do komentarza

do realizowania niektórych celów wcale nie musisz być śmiały, wystarczy że ci się będzie chciało, ludzie zdolni jednak często są bardzo leniwi :) wiem to z autopsji. Jednorazowe doświadczenia to trochę mało zależy jakie one były. Jeżeli jesteś w czymś dobrym podążaj, na początek na pół gwizdka (w przypadku sportu) jak ktoś stwierdzi że masz predyspozycje wtedy można się decydować na coś poważnie. A języków i innych rzeczy się ucz. Jak najszybciej w wersji mówionej, zawsze się znajdzie ktoś chętny by pogadać np. po angielsku.

Odnośnik do komentarza

Twoje marzenia nie są nierealne, a otwartości również można się nauczyć. Nie masz wygórowanych marzeń, po prostu chcesz się rozwijać, nikt i nic nie może Ci w tym przeszkodzić. To, co najbardziej przyczyniło się do sukcesu Kamila to po prostu konsekwencja, dążenie do upatrzonego celu. Zrób to samo. Poszukaj tego, co daje Ci satysfakcję i brnij w przód.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...