Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze wzwodem u nastolatka


Gość smok432

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lal.Mam taki problem ,Po erekcji nie dostaje ponownie wzwodu nawet po dłuższym czasie jak 20min.Chciałbym dodać że wcześniej nie miałem takiego problemu.Nie wiem co jest przyczyna jeżeli to pomorze to takiego problemu nie miałem wcześniej z inna partnerka a obecnie mam nowa z która jestem już 7 miesięcy przy pierwszym razie nie miałem takiego problemu ale teraz (już 2 raz) to samo.

Odnośnik do komentarza

Witaj, nie wiem, czy wiesz, ale u mężczyzn pierwszy orgazm jest intensywny, kolejne są słabsze od niego. U kobiet jest odwrotnie, ponieważ mogą przeżywać większą przyjemność przy drugim i trzecim orgazmie. Zdolność do orgazmu wielokrotnego u mężczyzn jest bardzo indywidualna - jedni są zdolni do ponownej erekcji po kilku minutach od poprzedniej, inni po kilku godzinach. Nie przejmuj się za bardzo, na ponowną erekcję wpływa stres, zmęczenie i być może duży wytrysk spermy podczas pierwszego orgazmu...

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 17 lat i problem z erekcja. Ostatnio kolejny raz gdy chcialem przespac sie ze swoja dziewczyna moj penis poprostu odmawial posluszenstwa. Czy moze byc to spowodowane przez alkohol , bo fakt faktem bylem wtedy po alkoholu. Problem w tym, ze gdy stalo sie to pierwszy raz stalo, ze moj penis odmowil posluszenstwa wcale duzo nie wypilem raptem 3 piwa. Prosze o jakas porade. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 16 lat i od jakiegoś pół roku mam problem ze wzwodem. Wzwód jako taki występuje, ale żeby był pełny muszę się nieźle postarać, a jego górna część i tak rzadko jest taka jak kiedyś. Gdy już do tego doprowadzę to bez stymulacji po paru sekundach penis opada, bądź znacznie traci na twardości.
Erekcji porannych nie ma, bądź są tak słabe że praktycznie ich nie zauważam.
Jakie mogą być tego przyczyny w tym wieku?
Dodam że od jakiś 2 lat zdarzało mi się masturbować 1-2 razy dziennie, wtedy wszystko było w jak najlepszym porządku. Przy dziewczynie miałem prawidłową erekcję, wystarczało zwykłe przytulenie. Teraz praktycznie mnie to nie rusza. Dziewczyna może mnie przytulać, krążyć dłońmi w tych rejonach a wzwód pojawia się, lecz niepełny. Zależy to też od dnia, czasami potrafi utrzymywać się dłużej, czasami po chwili penis opada. Wydziela się przy tym także podejrzanie duża ilość preejakulatu.
Dziwnym jest także to że podczas wypróżniania się następuje lekki wzwód, a strumień moczu zatrzymuje się. Dopiero kiedy skończę te sprawy mogę zacząć znów swobodnie oddawać mocz.
Nie ukrywam że problem jest dla mnie uciążliwy, mam super dziewczynę, wiem że chciałaby w niedługim czasie rozpocząć współżycie a ja.. cóż, nie wiem co z tego wyniknie, gdybym się wystarczająco "nakręcił" powinno być dobrze, ale jakoś mnie to nie pociesza. Co mam zrobić z tym problemem? Jakie mogą być ewentualne przyczyny tego? Prostatę miałem badaną niedługo przed tym jak te problemy się zaczęły, bo miałem problemy z częstym oddawaniem moczu które lekarz zdiagnozował jako zaburzenia na tle psychicznym, po wykonaniu szeregu badań wykluczających przyczyny fizyczne. Jednak właśnie w tym okresie erekcje były niezwykle częste, możliwe że dlatego, że przez jakiś miesiąc wcale się nie masturbowałem i organizm się tego domagał. Z penisa od razu podczas wzwodu wyciekała także owa biaława, przezroczysta ciecz.
Z tego co pamiętam/wiem problem pojawił się praktycznie z dnia na dzień.
Trochę sie rozpisałem ale chciałem dogłębnie przeanalizować mój problem. Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość dragobonita

Witam, piszę w tym temacie z czystej ciekawości. Mianowicie od dłuższego czasu szukam informacji na temat bólu w członku w erekcji po zwlekaniu ze stymulacją. Nikt nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć mi czym jest to spowodowane.

Odnośnik do komentarza

Witam. Bardzo proszę o pomoc. Mam 17 lat byl okres kiedy często usprawialem seks i raz zdarzylo się, że mi nie stanął ale nie przejąłem się tym bo wytłumaczyłem to sobie typ, ze z rana sie masturbowałem. Teraz podczas kontaktu zdziewczyną, normalnie mi staje, ale gdy miało ostatnio dojść do seksu, po prostu mi odstanął. Z rana mi nie staje, choć gdy śpię z dziewczyną to z rana jest bardzo twardy. Ograniczyłem masturbację na ok. raz na tydzien. Wczesniej robilem to codziennie. Czy mam się udać do urologa?

Odnośnik do komentarza

Ja i mój chłopak próbujemy współżyć ze sobą od maja, nie są to częste próby, może do 10 razy do wczoraj i każda z tych prób kończy się tym, iż mój chłopak przez całą grę wstępną ma wzwód, jego członek jest cały czas gotowy do działania, a kiedy przychodzi kluczowy moment jego penis po prostu opada. Tak jest zawsze, niezależnie od sytuacji. Może to być związane z nerwami i denerwowaniem sie , że może coś nie wyjść? Staram się go pocieszać, tłumaczyć, że nie to jest najważniejsze, ale i mnie powoli frustruje ta sytuacja...

Odnośnik do komentarza

Moniko, miałem podobnie ze swoja kobietą. To wynik stresu i tym że twój facet martwi się że nie podoła. Moja już ex dziewczyna po prostu wzięła sprawy w swoje ręce i kiedy "on" był tak jak by na pół gwizdka przeszła niepostrzeżenie na pozycje na jeźdźca i jakoś sie udało :D a później już było dobrze a nawet bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Chciałabym przejąć inicjatywę, ale moj chłopak jest wtedy tak zdenerwowany, że nawet nie chce, żebym to ja coś zaczęła robić. Po prostu chce zrobić wszystko sam, a wtedy już cała sytuacja "opada". Muszę zorganizować jakiś romantyczny wieczór i sama przejmę kontrolę nad sytuacją kiedy zaczną się małe problemy ;) Dużo rozmawiamy na ten temat, wiec mam nadzieje ze jakoś zaradze\zaradzimy i na to :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...