Skocz do zawartości
Forum

Niezrozumiałe zachowanie partnera


Gość agataniewiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agataniewiem

witam, mam 21 lat, spotykam sie z chlopakiem dopiero od kilkunastu dni a on zdazyl sobie nagrabic i to powaznie, nie jestem tez pewna czy jets uczciwy, ale juz wyznaje mi uczucia, robi to z ogromnym zapalem, czesto pyta czy jest dorbym mezczna wedlug mnie, pragnie slyszec wyznania milosci ode mnie, zrobil cos powaznego a po czasie mowil jaki to ze mnie dobry czlowiek i nie ma osoby ktorej bym nienawidzila, to na pierwszy rzut oka nie ma z niczym zwiakzu, dlatego nie mam pojecia o co chodzi gdy to mowi a kiedy pytam to sie tylko usmiecha....najczeste slowa to ze jestem dobra, jego pytania czy on jest dorby wg mnie, wyznania uczuc i oczekiwanie na moje wyznania uczuc, a znamy sie tak malo czasu...w perspektywie ze sie rozstaniemy(jestesmy w nie-swoich miastach), ale kontakt bedzie dalej...zdazyl mnie zawiesc, a seks zdazyl byc regularnie. czy patrzac z boku to wyglada na manipulacje czy moze...no wlasnie, na co?

Odnośnik do komentarza

Tak ogólnikowo piszesz, ze trudno się w tym rozeznać.
"Zrobił coś poważnego" - co to było?
Czy kogoś pobił, okradł, - jak należy to rozumieć?
"Mówi, że jesteś dobrym człowiekiem" - czy wybaczyłaś mu to coś "poważnego" co zrobił?
Tu po prostu sama musisz sobie odpowiedzieć, czy akceptujesz takiego człowieka.

Miłość. Może się zdarzyć, że ktoś od pierwszego wejrzenia zapała gorącą miłością, ale i tak nie spiesz się z deklaracjami, daj sobie trochę czasu, by lepiej go poznać.
Może i tak być, że zapragnął cię tylko do łóżka.
Za krótko się znacie, by powiedzieć coś z pewnością.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

bardziej na około nie dało sie tego opisać.... ja nic nie rozumiem o co Tu chodzi. Jedynie co dla mnie wynika z tego postu to to że Twój partner jest narcyzem,któremu ciągle trzeba uświadamiać jaki to jest świetny

Odnośnik do komentarza
Gość agataniewiem

przepraszam, nie przyszlo mi do glowy ze moglam cos napisac za bardzo na okolo. Mysle ze ujelam najwazniejsze: jego zachowanie, a czy to takie wazne co zrobil? No nie byla to kradziez bulki w sklepie tylko krzywda jaka mi wyradzil, ale byl bardzo pijany, nawet nie wiem czy to pamietal no i mogl zbagatelizowac bo ja to zbagatelizowalam jakby zdarzenie nie mialo miejsca. Rzecz miala miejsce podczas wspolzycia, wtedy mnie mocno uderzyl i przeprosil. Nie mam pojecia czy jego slowa sa powiazane bo temat ''umarl'' skupmy sie na zachowaniu, dlaczego on tak sie zachowuje (zna mnie krotko i szybko byl seks, moze przypomne)

Odnośnik do komentarza

Ehhh, sama chyba sobie odpowiedziałaś... :(
Zastanów się - to, że chłopak jest totalnie pijany i nie do końca kontaktuje, absolutnie nie usprawiedliwia tego, że uderzył dziewczynę!
Jeśli zrobił to teraz, to jak będzie potem? Już teraz dałaś mu sygnał, że taki "numer" przejdzie mu na sucho. Ale to swoją drogą.
Wracając jednak do Twojego głównego pytania - po tym co opisujesz to on wygląda mi na narcyza i faceta, który jest totalnie niedojrzały emocjonalnie. Wybacz szczerość, ale moim zdaniem chciał po prostu zaciągnąć Ciebie do łóżka. A nawet jeśli tak nie było, to po tym jak Cię uderzył powinien być już przekreślony z góry na dół. Bo nawet jak facet który jest w porządku jest zalany tak, że ledwo kontaktuje, to mimo to zawsze szanuje swoją kobietę. Nawet -po pijanemu.
Przemyśl to wszystko i trzymaj się cieplutko!
Tomek

Odnośnik do komentarza
Gość takisobiekoles

Dla mnie to wygląda tak: uciekaj jak najdalej, a potem zrób jeszcze parę kroków.

Unna, miłość może się zdarzyć tak szybko? Zauroczenie owszem, ale taka "miłość" bardziej podchodzi pod ogólnie akceptowane zaburzenie psychiczne.

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

Szkoda że nie wróciłaś do tego tematu i nie zareagowałaś od razu. Bo teraz on może się czuć bezkarnie. W takiej sytuacji trzeba reagować od razu i nie ma że jest pijany. Jak jest to powtórzyć to kiedy wytrzeźwieje.

Odnośnik do komentarza

Abstrahując od tego ,że nie powinnaś się godzić na seks z facetem w stanie upojenia alkoholowego ,to jego zachowanie jest niewybaczalne,
ponadto to jakiś dziwak jest...,

jeśli ktoś nam nie odpowiada na początku znajomości ,bez namysłu powinniśmy zakończyć taka znajomość,bo później choć będzie gorzej to ciężej się rozstać ,bo następuje uzależnienie psychiczne,często mylone z miłością.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to powinnaś się z nim rozstać. Nikt nie ma prawa Ciebie bić, i nie ważne w jakim jest stanie. Nie powinnaś się na to godzić. Facet wydaje się bardzo rozchwiany emocjonalnie, niestabilny skoro ciągle potrzebuje utwierdzania w tym, że jest dobrym człowiekiem... Możliwe że za szybko weszłaś w ten związek i on pomyslał że jesteś bardzo zaanagażowana, ale to nie zmienia faktu że takie zachowanie świadczy o dość wątpliwej dojrzałości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...