Skocz do zawartości
Forum

Kłujące bóle podbrzusza i większa ilość śluzu przy antykoncepcji


Gość caroline22347

Rekomendowane odpowiedzi

Gość caroline22347

Zażywam 3 opakowanie tabletek naraya jednofazowych, dotychczas wszystko było w porządku. Jednak od tygodnia odczuwam kujące bóle podbrzusza, mój organizm wytwarza więcej śluzu. Ponadto martwię się że mogę być w ciąży, ponieważ jedyną antykoncepcją jaką stosuję z partnerem są właśnie tabletki(przy stosunku przerywanym). Dodam, że to moje pierwsza antykoncepcja hormonalna. Czy to tylko skutki uboczne tabletek, czy objawy wczesnej ciąży?

Odnośnik do komentarza

Kujące bóle i twarde podbrzusze to objawy ciąży, ale nie występują one zbyt szybko, śluz jest następnym objawem ciąży tylko jest nieco inny niż codzienny, jednak może to mieć inne przyczyny, mogą to być jakieś skutki uboczne spowodowane różnymi czynnikami, powinnaś zgłosić się na konsultację do ginekologa, wtedy będziesz pewna w 100 % .

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży, ponieważ się zabezpieczasz, a dodatkowo stosunek jest przerywany( nie wiem po co, skoro przyjmujesz antykoncepcję) więc nie ma szans na ciążę. Kłucia mogą być od różnych rzeczy, może masz wzdęcia lub kolkę jelitową i mylisz to z jajnikami, a więcej śluzu może być objawem zapalenia, czy grzybicy. Zgłoś się do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...