Skocz do zawartości
Forum

Wasza ulubiona pizza?


Gość Marrik

Rekomendowane odpowiedzi

Moja rodzina też najbardziej lubi pizzę domową. Dodatki każdy wybiera sam na swoją część:) Co do jednego jesteśmy zgodni - musi być duuuużo sera:) Obowiązkowo w brzegach. Ostatnio mozzarellę połączyłam z gołdą w plasterkach (chyba z serenady) - fajnie się ciągnie:)

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

~greendragon
no co Ty mówisz? ja tam nie mam żadnych zastrzeżeń do Dominium nie wiem może trafiłaś na jakiś kiepski dzień albo lokal, ale ja nie mam nic do zarzucenia. Mnie bardzo smakuje.

Jeśli kiepski dzień to jakoś nie za dobrze świadczy o lokalu, zamawiałam 2 razy z dwóch różnych lokali i jest po prostu obrzydliwa.

Odnośnik do komentarza

Typowo włoska bez zbędnej ilości dodatków, czy jakiegoś mieszania mięsa. Po prostu lubię zjeść kilka kawałków dobrze zrobionej pizzy z porządnych składników jak włoska szynka, ser, do tego sos pomidorowy i w zupełności wystarczy. Mało jest takich pizzeri w Warszawie która trzyma poziom od dawna i nie idzie w jak największą ilość tym samym kupując byle jakie składniki. Tutaj mogę polecić San Giovani https://pizzeriasangiovanni.pl/ gdzie można zjeść dobrą włoska pizze, ale też jak ktoś lubi różne dodatki to mają sporą listę pozycji. Jadłam już w wielu miejscach, ale jednak najchętniej wracamy do nich 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...