Forum Żywienie i fitness

Jakie są wasze ulubione drinki i koktajle?

~dzikiryż

~dzikiryż

Witam! Urządzam imprezkę w sobotę i chcę się dowiedzieć, jakie sa wasze ulubione drinki alkoholowe bądź bez? a moze jakis przepis? tylko nie chodzi mi tu o zwyczajna wodke z sokiem;-p

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~hunk

~hunk

Stary, zalezy czy to beda dziewczyny czy chlopaki, bo z reguly chlopaki lubia mocne smaki i prostsze, np.whisky i cola, albo czystą własnie z sokiem, albo kamikadze (4 stopki naraz), dziewczyny bardziej smakowe z likierem, słodkie, np. orgasm;-) a co, planujecie sie upijac czy raczej delektować?;-p

pink elephant

pink elephant

ja uwielbiam malibu i uwielbiam drinki ktore sa slodkie raz widzialam drink ktory mial podpis ze drugiego nie wypijesz mial w sobie z 8 rodzajw alkoholi - mieli racje nie wypilabym po pierwszym lyku bralo mnie na wymioty

84373 pink-elephant Kobieta, 33 lata, Złocieniec
~babydall

~babydall

Ja tez jak wiekszosc dziewczyn lubie malibu, lubie kokosowe i kawowe smaki, wlasnie takie slodkie. Nie lubie mocnych trunkow, chyba jakas tequilla z sola i cytryna alb blady mary, ale to bardzo rzadko

~taktak

~taktak

Nie bardzo lubie alkohol wiec wole jakies soki :) al jesli chodzi o drinki to uwielbiam mojito - to jest przepyszny drink bezalkoholowy wiec moga go pic wszyscy i w kazdych ilosciach :)

Tańcząca wariatka

Tańcząca wariatka

mohito:) albo a z shotów to..... sperma faraona:P Obrzydliwa nazwa ale jest świetny. do 50 nalewamy trochę soku z malin, do tego wódka i śmietanka do kawy.

85040 tanczaca-wariatka Kobieta, 28 lat, Kraków
SickAngel

SickAngel

Ja piję czystą,drinki odpadają,a jak już coś,to tylko sex on the beach,ale z Blue Curacao
Będąc kobietą nie wyobrażam sobie picia likierów,są nie do przejścia przez blokadę moich kubków smakowych.
Nie wiem jak można pić Whiskey Cream,Advocat,Sheridans,Malibu-od samego zapachu zbiera mi się na wymioty.
Ja to lubię Gorzką de luxe,Maximus,Bols.

--

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

84897 sickangel Kobieta, 29 lat, Centrum Polski
Znikajaca

Znikajaca

Kamikaze, Mohito, Sex on the Beach , Malibu z colą, i Jack Daniels Whiskey z colą lub gingerale

84595 znikajaca Kobieta, 26 lat, Gda.
~willka

~willka

CHodzi ci o koktajl czy niekoniecznie? pewnie ta druga opcja tez jest przyjemna co? :D

~kopitet

~kopitet

Jeśli lubicie czystą, ale delikatną, to macie świetne zestawienie. Ta wódeczka daje naprawdę mega efekt smakowy, tym bardziej w połączeniu z tym czarnym bzem.

40 ml Gutt Vodka Pure
30 ml syrop z czarnego bzu
40 ml świeżego soku z cytryny

Annnan

Annnan

Ja uwielbiam drinki na bazie szampana - odkąd spróbowałam ich w świetnym barze w Warszawie, Bubbles, to przepadłam! Ciężko wybrać jeden ale najlepszy to chyba Air Mail - rum, syrop limonkowy, miód i szampan. Świetne połączenie, często przygotowuję sobie sama w domu, ale jednak to nie to samo co w Bubbles ;)

185208 annnan Kobieta, 28 lat, Gdańsk