Skocz do zawartości
Forum

Czy warto chodzić na zabiegi modelujące


Gość perrle

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałabym zapytać sie Was jaką macie opinię na temat zabiegó modelujących ciało. Mianowicie jestem po ciąży. I mam problemy z pupą i brzuchem Rozstępów nie mam na szczęście wiele ( ine są praktycznie widoczne) jednak martwi mnie to,że brzuch nie jest płaski ale nieładnie wisi. No na dzień dzisiejszy raczej nie nałozyłabym dwuczęściowego stroju kąpielowego. W moim mieście ( Gdańsk) widziałam,że wiele gabinetów oferuje tak zwane modelowanie sylwetki. Jakie są to zabiegi? I czy efekty są dobre ?

Odnośnik do komentarza

Oj to zależy ile masz do wymodelowania. Jak wygląda brzuch oraz na jakie zabiegi oczywiście się wybierzesz. Bo jak będą to jedynie jakieś masaże to nie oczekuj cud efektów. Jesli już chcesz skorzystać z takich zabiegów to sugerowałabym zapisać się do jakiejś kliniki w ktorej pracują dermatolodzy i kosmetolodzy i gdzie mają profesjonalne urządzenia na przykład do endermologii czy też do kaboksyterapii. No i w ogóle masz dietę i chodzisz na siłownie? Bo może to by Ci na początek pomogło.

Odnośnik do komentarza

Wlaśnie dietę trzymam ( zawsze się zreszta dorbze odżywiałam). Na silownie chodzę 3 razy w tygodniu. Na więcej niestety nie mogę sobie pozwolić z racji tego,ze nie mam czasu i musze się zajmować dziećmi. Schudłam ale problem leży w brzuchu, który jest duży i za nic nie mogę go zmiejszyć. Wiesz ja wcale nie jstem w temacie i dopiero sie orientuję ale to raczej logiczne,ze takie zabiegi u w gabinetach medycyny etetycznej są lepsze. Tylko w Gdańsku jest ich kikla i co by tutaj wybrać :P

Odnośnik do komentarza

Zabiegi manualne mogą pomagać rozbijać komórki tłuszczowe i złogi, przez co łatwiej się pozbyć szkodliwych produktów przemiany materii. Skóra wygląda lepiej, bo pobudza się krążenie. Jednak w tym przypadku najlepsza rzeczywiście byłaby konsultacje z dermatologiem.
Tak naprawdę warto działać z każdej strony, i zewnętrznie dla lepszego wyglądu, i fizycznie i żywieniowo, aby dostarczać potrzebnych składników od środka.

Odnośnik do komentarza

Warto o ile są to zabiegi w profesjonalnych salonach medycyny estetycznej, ze swojej strony mogę polecić to miejce:
https://klinikamagnuccy.pl/modelowanie-sylwetki/

Z uwagi na to, ze zabiegi wykonywane bardzo profesjonalnie i przez osoby, które sie na tym znaja. Sama chodziłam na endermologię. Endermologia zazwyczaj stosowana jest jako seria zabiegów. Jeden z pewnością nie przyniesie żadnych rezultatów. Pierwsze efekty widać dopiero po kilku zabiegach.

Ale daje efekty szybciej niż ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zabiegi modelujące mogą naprawdę pomóc w uzyskać dużo fajniejsze ciało i przede wszystkim sprężystą skórę. Ja bardzo polecam! Korzystałam z zabiegów endermologii i karboksyterapii. Jestem zadowolona :) Robiłam je naprzemiennie, jak ktoś jest z Łodzi to polecam salon Laser Delux https://www.laserdelux.pl/lodz/karboksyterapia

Odnośnik do komentarza

A znacie zabieg Lipolifting micro & nano fat? Moim zdaniem warto sprawdzić. Zabieg polecany jest nie tylko przez osoby, które skorzystały, ale także przez specjalistów medycyny estetycznej, bo jest nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny. To takie dwa w jednym, bo zabieg polega na transferze tkanki tłuszczowej z miejsc, w których jest zbędna, by następnie wprowadzić ją w miejsca wymagające wypełnienia i rewitalizacji. W Gdańsku jest gabinet Mała Klinika Urody  i wiem, że u nich można zabieg wykonać. Na ich stronie  https://malaklinikaurody.pl/ jest więcej info.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...