Skocz do zawartości
Forum

Jakieś ćwiczenia


Gość Spirit1998

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Spirit1998

Część. Jestem na forum pierwszy raz, dlatego piszę tutaj. Mam 17 lat, 161cm wzrostu i 50kg... Mam dosyć niską samoocenę dlatego chcę Jakieś mięśnie sobie wyrobić zeby poczuć się lepszy. Dodam ze na wf nie chodzę bo przez to ze jestem niski to na koszykówce i siatkówce mam przesrane. Jestem wtedy uwazany za ciote.. :/ dlatego proszę o jakiś zestaw ćwiczeń zeby troche przybrać i nie przesadzić jezeli chodzi o stosunek do wahi i wzrostu

Odnośnik do komentarza

Watpie zebys tutaj dostal cwiczenia odpowiednie dla Ciebie. Taki zestaw dobiera trener personalny, widzac Ciebie, zważywszy na to co tym treningiem chcesz osiagnac a sa 2 opcje - spalenie tkanki tluszczowej lub przybranie masy miesniowej, poprawienie kondycji itp.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Spirit1998

Chcę czegoś zeby trochę przybrac. Powiem ze jem w cholerę dużo a wagi mi nie przybywa. Od pół roku mam max 53kg a min 50 .. Teraz 50kilo. Chciałbym wiadomo trochę przybrać masy mięśniowej. Kondycję też mam beznadziejną. W gimnazjum moglem biegac 30minut non stop a teraz 10 po 10 jest mi ciężkoustac na miejscu

Odnośnik do komentarza

~Spirit1998
Chcę czegoś zeby trochę przybrac. Powiem ze jem w cholerę dużo a wagi mi nie przybywa. Od pół roku mam max 53kg a min 50 .. Teraz 50kilo. Chciałbym wiadomo trochę przybrać masy mięśniowej. Kondycję też mam beznadziejną. W gimnazjum moglem biegac 30minut non stop a teraz 10 po 10 jest mi ciężkoustac na miejscu

Dlatego nie przybywa bo masz dopiero 17 lat i jeszcze dobra przemiane...to wszstko ma znaczenie,ciesz sie poki mozesz i dobrze ze chcesz cos z tym robic bo gdyby taki zwyczaj Ci zostal to bylaby szansa na zpstanie grubaskiem.

No to skoro wiesz czego chcesz to juz jest dobrze , tylko tak jak mowie cwiczenia tez sa kwestia indywidualna. Przykladowo ...pojdziesz sam na silownie bez planu chwycisz sie byle jakiego przyrzadu i krzywde sobie zrobisz...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~Spirit1998
Chciałbym wiadomo trochę przybrać masy mięśniowej. Kondycję też mam beznadziejną.

Na to najlepsza bylaby silownia. Zaczyna sie od poprawienia wydolnosci.
Ja jak zaczynalam na silowni to bylam pod stala kontrola trenera. To z poczatku koniecznosc zebys cwiczyl w odpowiednim kierunku.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...