Skocz do zawartości
Forum

jak przytyć????Pomocy!!!


Gość 1234paulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1234paulinka
w ciągu 6 miesięcy schudłam 8 kg....stres,praca,szkoła itp.Ucierpiała na tym moja kondycja,stan skóry i włosów a co mnie bardzo martwi brak jędrności piersi i ogólnie skóry.
przy wzroście 170cm ważę 50 kg i staram się od paru miesięcy powrócic do starej wagi tj. 58 kg ale zadnym sposobem mi się nie udaje....:((( jeżeli zna ktoś jakiś szybki sposób na przybranie na wadze to piszcie!!!!!
i na poprawę kondycji oczywiście też!!!!!
chudzinka
Odnośnik do komentarza
Slyszalam ze aby przybrac na wadze nalezy jesc 5 urozmaiconych posilkow dziennie i cos jeszcze. Jak sobie przypomne to dam ci znac. Ale jedno co mnie szczerze dziwi to takie same rady ktore daja na zrzucenie wagi daja takze na przytycie:rol:
Odnośnik do komentarza
wszystko zalezy od składu jedzonych posiłkow i oczywiscie ich kalorycznosci. Zeby nie 'obrastac ' tłuszczem jedząc puste weglowodany, polecam produkty bogate w białko, diete wysokoproteinową, np taka jaka stosuja sportowcy. Dołóz do tego cwiczenia, nawet nie bardzo intesywne,a pewnie zauwazysz efekty. Lepszy przyrost tkanki miesniowej niz tłuszczowej.

Innych rad Ci uzdielic nie potrafie, bo od kiedy tylko interseuję sie dietetyką zawsze szukałam inf w drugą stronę^^ czyli takich które pomagaja w utracie wagi niz w jej przyroscie. Ciekawa musi byc jednak perspektywa: moge przytyc, wrecz musze przytyc, choc dla mnie zupełnie nie zrozmiała. Zle ci z taka waga?
Odnośnik do komentarza
Gość 1234paulinka
no właśnie...wszystko zależy od punktu widzenia....wolę byc grubsza niż chudsza.dziękuje za wszystkie rady.jak mówisz o diecie wysokoproteinowej to masz na myśli właczenie do mojej diety jakichś odżywek?pozdrawiam:):)
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
przede wszystkim (przynajmniej wg mnie) musisz wyeliminować czynniki odpowiedzialne za twoje problemy: staraj się unikać stresu (pij melisę na noc czy inne zioła i herbaty), pij 2 litry wody dziennie, możesz nawet kupić jakieś suplementy diety w celu odżywienia organizmu. Jedz owoce i warzywa (standard) i przeróżne produkty mleczne (polecam jogurty i serki), unikaj potraw smażonych czy pieczonych, a już zwłaszcza tz. junk food'ów.
Co do poprawy kondycji - odpowiednio rozłożony plan ćwiczeń. Masz psa? Zacznij od spacerów, powoli przechodź przez marszobieg do biegu. Wyciągnij zakurzoną skakankę, zapisz się na jakieś zajęcia. Łącz przyjemne z pożytecznym :D
Odnośnik do komentarza
Jedz dużo węglowodanów złożonych ; Polecam : ryż, dużo makaronu , sery. Do tego nie ćwicz intensywnie , nastaw się na rozciąganie i lekką gimnastykę pomoże Ci to jak będziesz w miarę szybko tyć, by mieć jędrne i nie obwisłe ciało.
Odszukaj w sobie pokłady spokoju -> po prostu nie stesuj się za bardzo.
Jedz ziarna np. pestki z dyni w większych ilościach.

www.wizaz.wroc.pl --> moja szkółka
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...