Skocz do zawartości
Forum

Aparat słuchowy


Gość martttt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martttt

Cześć . Szukam dobrej firmy zajmującej się aparatami słuchowymi i jednocześnie przeprowadzającej też badanie słuchu na dobrej klasy sprzęcie. Jesteście w stanie kogoś doradzić? Krótko mówiąc chodzi o osobę dorosłą (mojego brata).

Odnośnik do komentarza
Gość anetaa111

Witam serdecznie. W Krakowie ostatnio odkryłam firmę na Mazowieckiej, można u nich kupić aparat słuchowy i wykonać profesjonalne badanie słuchu. Ja miałam robioną audiometrię tonową. Potrafią pomóc w wyborze aparatu, bardzo indywidualne podejście do człowieka. Dokładny namiar i tel można znaleźć na abcsluchu.com.

Odnośnik do komentarza
Gość stedder

Witaj. Czy interesuje Cię konkretnie jakieś miasto czy ogólnie szukasz miejsca, w którym będziesz mogła zamówić aparat słuchowy?

Ze swojej strony polecam poczytac sobie o tych apratach słuchowych:
https://www.bernafon.pl
Może nie są to najtańsze aparaty słuchowe, ale za to jest to najwyższa jakość słuchu. Dźwięki są naturalne, poza tym warto zwrócić uwagę na wzornictwo bo aparaty nie są duże, tak wiec nie powinny być widoczne na uchu.

Odnośnik do komentarza

A jakie miasto Cię interesuje? Polecam Geers:
https://www.geers.pl
Aktualnie maja placówki w wiekszości dużych i średnich miast w Polsce. Jest możliwość wykonania wstępnego badania wzroku na ich stronie ale polecam zapisanie się raczej na badanie stacjonarnie z uwagi na to, że będzie to dokładniejsze badanie i umożliwi wprowadzenie rozwiązań takich jak aparat słuchowy ( jeśli jest taka konieczność).

W salonie będą mieli również bardzo wiele dobrych aparatów słuchowych tak wiec na pewno będą w stanie coś konkretnego tutaj doradzić.

Odnośnik do komentarza

Witam,
ostatnio korzystałem z usług firmy Audiocentrum.com i muszę przyznać, że sprawdzili się w każdym aspekcie. Wykonali dokładne badanie słuchu po czym dopasowali aparat słuchowy do mojej wady oraz limitu cenowego. Jestem bardzo zadowolony.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...