Skocz do zawartości
Forum

zmęczenie przedramienia i nadgarstka


Gość parobas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2-3 dni czuje jakbym miał zmęczony nadgarstek oraz przedramie. Nie czuję żadnego bólu ani mrowienia, jedynie w nocy przez sen czasem drętwieje mi dłoń, jednak w przypadku ciesni nadgarstka nie powinien drętwieć mały palec tak jak u mnie się dzieje. Dodam, że jestem półprofesjonalnym graczem w komputerową strzelanke, gdzie trzeba mieć naprawde sporą precyzje i szybkość. Ostatnio bardzo sporo w nią grałem + trenowałem przedramię na siłowni, wiec można powiedziec ze poza snem ręka nie miała odpoczynku. Występuje to już u mnie nie pierwszy raz, wcześniej miałem podobne odczucia, również po długogodzinnej grze. Zmusza mnie to do przerw od gry co wpływa potem na moją formę i wyniki, dlatego chciałbym się pozbyć tego problemu. Domyśla się ktoś o co może chodzić, czy jest to tylko spowodowane zmęczeniem od (prawie) codziennego kilkugodzinnego operowania myszką? Dodam, że problem dotyczy tylko prawego nadgarstka (tego którym operuje myszką) + Czy są jakieś maści/żele aby zniwelować te zmęczenie?

Odnośnik do komentarza

robie w tym karierę i jest to u mnie źródło dochodu, do tego mam kontrakt, nie mogę więc ot tak przestać grać. koledzy "po fachu" nie mają takiego problemu, choć zdarzają się i takie przypadki jak mój. A może jakieś cwiczenie lub coś, które zwiekszyłoby w jakiś sposób wytrzymałość i sprawnosc nadgarstka? lub zmniejszyłoby odczucie zmęczenia.

Odnośnik do komentarza

Cudów nie ma, nie każdy ma "zdrowie" do takiej profesji, pozostaje Ci pomyśleć o jej zmianie, długo tak czy tak nie dasz rady, każdy ma inną wytrzymałość, przeciążenia mogą dotknąć też tych co dzisiaj im nic nie dolega.
Musisz wybrać się do fizjioterapeuty, doradzi może jakieś ćwiczenia.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Bardzo często odczuwałam zmęczenie i ciągle chciało mi się spać. Zapisałam się na tlenoterapię i bardzo dobrze to wpłynęło na mój organizm. Dużo lepiej się czuję i mam więcej siły do działania. Polecam miejsce gdzie chodze Vitamedicum Kraków

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...