Skocz do zawartości
Forum

Guz na łączeniu rękojeści z trzonem mostka


Gość 20lat męzczyzna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 20lat męzczyzna

Witam na wstępie proszę o zobaczenia zdjęcia pogladowego z umiejscowieniem guza :

https://ifotos.pl/zobacz/Gray112pn_qnehxax.png

zaznaczone na czerwono

Jest zrośnięty na łączeniu przy rękojesci mostka, wystaje ponad skore jakies 0,5 cm około, kiedyś uderzyłam się w klatke piersiową za młodu na wycieczce o skałę w górach upadłam na nią mostkiem kilka dni odczuwałam bol ale przeszlo po tygodniu albo dwóch bylo to dobre 6-7 lat temu, możliwe że nadkruszyłam mostek, ale żebym do tego czasu nie zauważyła az takiej zmiany otóż guz wystaje ponad mostek od profilu wygląda to strasznie jakby my cos wyrastalo z klatki piersiowej ? pomijam fakt że miałam RTG 7 mies temu ( w innej sprawie) lekarz nawet nic nie powiedział stąd me obawy że tego nie było,
po 2 stronie jest taki sam tylko ok 3 razy mniejszy.
guzy są twarde sciśle przylegają do trzonu mostka, teraz bolą ale wydaje mi sie ze to boli skóra od macania ich a nie same guzy
wiek 20lat
7 mies temu leżałam też w szpitalu i robili mi przeróżne badania przez 3 dni ktore nic nei wykazały ,prawdopodobnie wszysto w normie

nie licze na wróżenie co to jest tylko jakies wskazówki, czy mostek może sie tak dziwnie zrosnąć po uszkodzeniu lub z czym się to najbardziej panstwu kojarz? jakakolwiek opinia... proszę , nie jest to na pewno tłuszczak, ponieważ jest to bardzo twarde

niestety wizyte u lekarza mam 19-03-2018 tak wszysto pozajmowane.

Odnośnik do komentarza
Gość ja123123123

cięzko powiedzieć czy prosty, jedyne co wiem to to że mam krzywą klatkę lewastrona jest ku górze a prawa jest normalnie

w tych badaniach szpitalnych wyszło tylko że silny niedobór D3

szukalem po internecie typu "guz na mostku" i nic nie znalazłem poprostu nic ludzie tylko zadaja pytania, nie ma nic konkretnego :(...... nie była bym tym szkokowana gdybym to miala od zawsze ale jestem oszołomiona teraz bo ja nie wiem czy to miałam czy nie a jest naprawde duze ciezko przeoczyc jak na to patrze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...