Skocz do zawartości
Forum

Mocno czerwona twarz- redblocker nie pomaga


Gość vvvvvvvvvvvvvvv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vvvvvvvvvvvvvvv

Witam. Mam problem z bardzo czerwoną twarzą, nosem i policzkami. Moja twarz przez to czerwień bardzo dużo traci na wartości i doprowadza do tego, że po prostu wstydzę się tego, że jest aż tak bardzo czerwona. A teraz, czyli w okresie zimowym jest po prostu najgorzej. Bo nie dość, że jest czerwona, to na domiar złego, jeszcze od zimna strasznie sinieje. Wygląda to tak tragicznie, tak jakbym popił z kilka dni z rzędu i był na bardzo wielkim kacu. A nie piję w ogóle. Już od bodajże ośmiu lat. Oczywiście w czasach nastoletnich żadnym alkoholikiem nie byłem, wypiłem sporadycznie jedno góra dwa piwka i to wszystko, ale musiałem kompletnie odstawiłem alkohol, ponieważ po nim to już w ogóle byłem bardzo mocno czerwony. Wsydzę się tego i to bardzo nawet żadne kremy nie pomagają, bo nawet jeśli trochę red blocker zatuszuję czerwień, to i tak gdy tylko się schylę, albo pod jakimś większym wysiłkiem czerwień wybija. W dodatku po kremach starsznie pod światłem się błyszczę i też nie wygląda to za ciekawie. Ciśnienie też mam zazwyczaj w normie, więc czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...