Skocz do zawartości
Forum

Dzwonienie w uchu


Gość K...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, przychodzę tutaj z moim można by powiedzieć problemem i zapytaniem odnosnie uszu. A wiec jakies 3tyg temu przechodzilem zapalenie ucha prawego z wyciekiem ropnym (brałem antybiotyki takie jak "Zamur" oraz "cetraxal" ) po wyleczeniu wszystko bylo ok aż do niedawna gdy zacząlem slyszec w tym prawym uchu dzwonienie bez przerwy dzwonienie, a potem do.tego doszly "trzaski" w obu uszach prrzy przelykaniu. Poszedlem więc w te środe do laryngologa który stwierdzil ze uszy są w porzadku a blona w prawym uchu jest jeszcze matowa ( co ma wskazywać na stan zejsciowy). Zapisal mi jednak tabletki cirrus oraz krople pronasol, które mam brać 2 razy dziennie po czym odczekac ok. godziny, zatkać nos i dmuchać. Obecnie miają dwa dni od kiedy to stosuje i powiem szczerze że niby jest lekka poprawa ale nadal to czuje i do tego ten katar i kaszel ehh... W tej sytuacji moje pytanie brzmi : Od czego to "trzaskanie zależy, ile ma trwać leczenie i czy przejdzie mi to calkowicie? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...