Skocz do zawartości
Forum

kregoslup 23letni


Gość pacaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam krzywy kregoslup, oczywiscie nigdzie z tym nie bylem nic nie robilem przez glupte, teraz bardzo tego zaluje ale obawiam sie ze w wieku 23 lat nie ma szans na wyprostowanie kregoslupa? mam chyba lekka lordoze ledzwiowa, z tym ze opanowalem taki rych o ktorym czytalem rok temu, taki ruch miednica w tyl jakby i potrafie tak chodzic caly czas i wtedy juz nie widac u mnie tej lordozy, ale niewiem czy to juz po problemie? no bo jezeli celowo tak jakby wypchne brzuch w przod i miednice to znowu mam plecy wklesle ale to chyba logiczne ? i drugi problem to skrzywiony kregoslup pomiedzy lopatkami, widac to gdy sie schylam i cos podnosze, i odstajace lopatki ( z ta gora kregoslupa to zawalilem przez brak rehabilitacji po operacji pluc...)gdy chodze i pamietam o prostej postawie to nawet nic nie widac ale przeciez nie chodzi mi o to zeby cale zycie to okrywac.... i jezeli non stop chodze prosto to poprawiam cos w tej wadzie ?

Odnośnik do komentarza

Obecnie w Polsce jest dużo, bardzo szpitali prowadzących profesjonalną rehabilitację. Z doświadczenia wiem, że zabiegi są naprawdę skuteczne, jeśli oczywiście wykonujemy je prawidłowo i systematycznie, bo ważne jest żaby kontynuować ćwiczenia także samodzielnie w domu, a więc nie pozostaje nic innego jak udać się na porządną rehabilitację

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...