Skocz do zawartości
Forum

Wzdecia,zatrzymanie gazów


Gość Damian32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian32

Witam mam 22 lata męczy mnie okropnie ciągłe zatrzymywanie gazów.. przez co brzuch robi sie nadęty..czuć jak sie coś przelewa,odrywa..nie da sie o to spać muszę prawie po podłodze się kłaśc,turlać robiąc coś takiego jak parcie na stolec.Jest to tak,że 2 tygodnie np to mam a tydzień spokój i znów wraca trwa cały dzien i noc prawie wgl nie da się uwolnic gazów muszę brzuch uciskać życ się odniechciewa.

2 lata temu miałem to samo.. trafiłem do Warszawy do centrum onkologii do Kliniki gdzie miałem badania od a do z zrobione... i badania perfekcyjnie jedynie jakaś niedokrwistośc ale powiedzieli,że to nie ma z tym nic wspolnego .. brałem różne tabletki

jestem bardo nerwowy,leczę sie u psychiatry(ale nie jestem jakiś czubek normalny chłopak tylko biorę leki by być spokojniejszy) i to jest prawdopodobnie zła praca jelit przez nerwy.Nie wiem co juz robić..zadnego tabletki na wzdecia nie pomagają,zadne leki...czuć jak bym 20kg miał i czesto jak sie coś oderwie z lewej strony brzucha to nagle uda się uwolnić gazy tak,że czuć jak bym 10kg zrzucił..a tak to cały dzien sie tego nie da zrobić..nie ra sie poł dnia odrywa a nie chca gazy ujść a na wieczór to juz sie nie uleży o to wogule... :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...