Skocz do zawartości
Forum

Problemy z erekcją i ból podczas oddawania moczu


Gość bolo23

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś już czasu mam problemy z erekcją. Albo w ogóle nie ma wzwodu (nawet jak jestem pobudzony i mam ochotę na seks), albo wzwód jest niepełny i odczuwam wtedy silny ból. Nawet to ciężko opisać, ale jest to bardzo nieprzyjemne i bolesne. Seks jest niemożliwy. Ogólnie mam też problemy z oddawaniem moczu, czuję wtedy pieczenie, sikam długo, a i tak za chwile czuję parcie na pęcherz, ostatnio mocz ma bardzo ciemny kolor, jakby z krwią (nie jem potraw, które mogłyby ew zabarwić mocz). Cały czas czuję dyskomfort, pojawia się czasami böl jąder.
Czuje się jak impotent, a mam dopiero 23 lata. Martwia mnie problemy z erekcja, a nie wiem, co może być tego przyczyną
Ogólnie odżywiam się w miarę ok, w moim menu nie ma słodyczy, fastfoody sporadycznie. Alkohol ostatnio częściej. Przyznaje, ze pale papierosy, i to dość sporo. Leków nie biorę, nie mam żadnych poważnych i przewlekłych chorób.
Co może być przyczyna moich problemów? Jakie badania zrobić? Sa na to jakieś specyfiki bez recepty,czy wizyta u lekarza jest konieczna?
Takie kłopoty ze wzwodem i oddawaniem moczu chyba nie powinny mieć miejsca w tym wieku, i to mnie troche martwi.

Odnośnik do komentarza

No kolego widzę że na ten temat rzeczywiście nie posiadasz dużej wiedzy. Moja rada: lekarz rodzinny,badania Morfologia,OB,CRP, Mocz z posiewem + nasienie z posiewem ----> to powinno być wykonane. Nie ważne że masz 23 lata bo patogeny nie patrzą na wiek a na dogodne miejsce do bytowania i rozrostu. :) Miłej nocki.

Odnośnik do komentarza

Badania mogę zrobić prywatnie, na własną rękę, skierowania od lekarza nie potrzebuje.
W ogóle wolałbym uniknąć wizyty u niego, bo raz, że nie mam czasu, a dwa, że nie mam na to zbytnio ochoty.
Stąd zastanawiam się, czy są jakieś dobre, sprawdzone specyfiki, które mogłyby pomóc na kłopoty (prawdopodobnie) z pęcherzem i jakieś środki na potencję, które nie wymagają wizyty u lekarza i recepty.
Jakie leki, z tych ogólnodostępnych, są skuteczne na ww problemy?

Odnośnik do komentarza

Raczej bez lekarza się nie obędzie ,zrób te wyniki jak radzi RzakieL,żeby mieć jakiś obraz sytuacji,być może masz piasek w nerkach,być może zapalenie pęcherza i tak możemy gdybać
tak ,że nie możesz teraz brać żadnych leków nie wiedząc co jest przyczyną tych dolegliwości.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że jest to dla Ciebie krępujące ale na 99% masz do czynienia z bakterią i środki bez recepty jak i na potencję nie pomogą.
Mówiąc że nie uśmiecha Ci się iść do lekarza krzywdzisz siebie. To jest normalna i bardzo częsta męska dolegliwość. A nawiasem mówiąc jeśli myślisz w przyszłości o potomstwie to ostrzegam: nie bagatelizuj i nie szukaj na forum środków bez recepty. Lekarze są po to by leczyć. Poszukaj lekarza-mężczyzny- będzie Ci łatwiej rozwiązać problem. Bądź twardzielem. :)

Odnośnik do komentarza

Badania jakie tam wyżej wymieniłaś, to sobie zrobię
Bakterie, ok, bardzo możliwe, ale jak już, to mogą powodować stany zapalne pęcherza, ale na pewno nie mają nic wspólnego z brakiem erekcji. Tutaj to chyba co innego jest problemem. Fakt, czesto się spotyka artykuły, w których jest napisane, że za kłopoty z erekcja może stać niehigieniczny tryb życia, a ja od alko i papierosów nie stronię. Tyle że prowadze obecnie takie, a nie inne życie towarzyskie, a tam używki sie ciagle przewijają. Tylko źe jakoś reszta nie ma z tego powodu problemów z seksem
A co do lekarza, to nie chodzi o płeć, tylko o to, że to nic komfortowego opowiadać o swoich intymnych problemach, to chyba tak samo, jak panie za chetnie nóg przed ginekologiem nie rozkładaja.
Ot, ludzki wstyd.

Odnośnik do komentarza

:) Eh... Myślałam że masz większy problem niż wstyd. Fakt dla każdego jest krępujące ale po pierwszym razie mija.... Dla niektórych otwarcie buzi u stomatologa jest dramatem kiedy mają w bardzo złym stanie uzębienie. Jednak to nie jest powód by rezygnować z pomocy lekarskiej. :) Oczywiście zrobisz jak uważasz bo choćbym chciała nie zaprowadzę Cię za rękę- nie mam jak! :P A tak na poważnie niehigieniczny tryb to nie alko i papierosy. I w następnym zdaniu-- "Tylko źe jakoś reszta nie ma z tego powodu problemów z seksem" --sam sobie odpowiedziałeś, co powinno Cię zmobilizować bo przyczyn może być wiele ale w pierwszej kolejności szukamy ich w posiewach, wymazach,krwi. Jesteś dorosły więc potraktuj sprawę poważnie i nie myśl że lekarz w ciągu jednego dnia słucha tylko Twoich intymnych uzewnętrznień. On słucha je codziennie i dla niego jest to tym, czym dla Ciebie chleb każdego dnia. Nic się nie martw, wszystko będzie dobrze. :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Jutro zrobię krew, czyli morfologię, OB, CRP, no i mocz. A potem zobaczę, co będzie dalej. Jeżeli dalej będzie bardzo nie halo, to wtedy wybiorę się do lekarza, ale nie zwykłego rodzinnego, tylko jak już, to do urologa.
A na chwile obecna ratuje się uroseptem i suszoną żurawiną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...