Forum Zdrowe zęby

Dobry dentysta z Warszawy poszukiwany

Odpowiedzi znajdują się poniżej

laurette

laurette

Wejdz sobie w zakladke lekarze w poszukaj.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~tytusiński

~tytusiński

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić klinikę Fabdent na Bemowie, ja tam chodzę od kilku już lat i zawsze jestem zadowolony. Opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie!

~vertis

~vertis

Na Saskiej Kępie znajduje się bardzo dobry gabinet stomatologiczny. Jeżeli mieszkacie w tych okolicach to skontaktujcie się z http://dent-saska.pl/ Pracują tam specjaliści, którym można zaufać. Dodatkowo placówka ta ma całkiem niezłe ceny.

~Bernia55

~Bernia55

Bardzo Ci polecam gabinet Centrum Demed na Ursynowie, świetna kadra lekarzy plus bardzo dobry sprzęt i materiały na jakich pracują

~jetmar

~jetmar

Na Mokotowie znajduje się całkiem niezła klinika stomatologiczna. Wszystkim osobom, które poszukują dentysty w Warszawie polecam http://bestdent.com.pl/ Tam na pewno wyleczą wasze zęby.

~tynka87

~tynka87

Dr Jakubowska z kliniki Dent SM na Bemowie, http://www.dentsm.pl/. Świetna stomatolog, z doświadczeniem i pozytywnym podejściem do pacjentów :) Z dużą cierpliwością i szczerym uśmiechem :) Polecam!

~emmanka

~emmanka

W Warszawie to warto leczyć zęby w lux medzie, zawsze wychodzę stamtąd zadowolona.

~Nikiii

~Nikiii

Polecam Eurodental. Pracują tam naprawdę świetni specjaliści.

~ulopi

~ulopi

Też się rozglądałem za dobrymi specjalistami. W Końcu trafiłem na ofertę centrum stomatologicznego http://ortodentis.pl/ Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą stomatologiczną i wyleczycie swoje zęby.

~yrtys

~yrtys

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną placówką stomatologiczną na terenie Warszawy polecam wybrać się do http://stomatologiapanczyk.pl/ Tam szybko mi pomogli i wyleczyli moje zęby więc wam na pewno też pomogą.

~benita333

~benita333

moja rekomendacja to nowoczesna wilanowska klinika, Well Now. Mają na miejscu dobry sprzęt więc nie trzeba latać po mieście na dodatkowe zdjęcia zębów itp. usuwałam tam ósemki i leczyłam ubytki. Wszystko profesjonalnie, bezbolesnie.

~kasia3312

~kasia3312

polecam panią Annę Głębowicz z gabinetu lux med na al. jerozolimskich

~miśkafff

~miśkafff

Ja polecam DENT SM, chodzę tam od chyba dwóch lat. Teraz to w sumie już tylko na przeglądy i higienizację, ale wyleczyłam u nich wszystkie ubytki i usuwałam ósemki u dra Jakubowskiego. Tu ich strona http://www.dentsm.pl/

~jermalen

~jermalen

Ja również chodzę do wcześniej tutaj wspomnianego gabinetu stomatologicznego http://dent-saska.pl/ na Saskiej Kempie i bardzo go sobie cenię. Polecam ich wszystkim osobom, które potrzebują profesjonalnej pomocy stomatologicznej.

~RikaMika

~RikaMika

W Warszawie polecam Eurodental. Zapewniają kompleksową opiekę stomatologiczną od przeglądów zębów po leczenie i robienie implantów.

~monika418

~monika418

polecam gabinet lux med na ul.szernera, miła i wykwalifikowana kadra z podejsciem do pacjenta

~lucka.vis

~lucka.vis

Bardzo polecam Dent SM i ich dentytsów - http://www.dentsm.pl/zespol, pracują tam naprawdę bardzo dobrzy lekarze. Dzięki dr Jakubowskiej uratowałam swoje własne zęby, a już byłam niemal pewna, że są nie do odratowania... :)

~umart

~umart

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzonym gabinetem stomatologicznym na terenie Warszawy polecam zapoznać się z ofertą http://stomatologiapanczyk.pl/ Tam zawsze spotykam się ze świetną obsługą stomatologiczną