Forum Uroda

Lip ring czy sternum?

Loo

Loo

Hej! Potrzebuję rady. Zastanawiam się nad dwoma przekłuciami. Czy któraś z Was miała kolczyk między piersiami? Jak to wygląda w przypadku sporych piersi?

• th_potrzebna-rada-lip-ring-czy-sternum_719.jpg
  • th_potrzebna-rada-lip-ring-czy-sternum_720.jpg
--

All this pain is an illusion.

94851 loo Kobieta, 27 lat, Bardzo Daleko

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Trick

Trick

Ten na ustach wygląda fatalnie już bardziej podoba mi isę ten pomiedzy piersiami. Tylko zastanawia mnie jedno a nawet dwie sprawy:
1. Stanik czy on nie będzie się zaczepiał, podrażniał tego miejsca?
2. jesli masz duży biust to czy pot nie będzie tego podrażniał.

91915 trick Kobieta, 36 lat, Mazowickie
~Oorka

~Oorka

ja mam taki kolczyk i mam miseczkę DD wiec całkiem duże. Jak nałożę stanik to nie widać go bo piersi skutecznie go zasłaniają ale jak chodze bez niego to fajnie to wygląda.

Loo

Loo

No właśnie ja też mam DD, plus jeszcze są bardzo blisko siebie. Byłam w jednym salonie i koleś powiedział, że przy takich odradza, a jeśli się uprę to może mi trochę wyżej zrobić, ale wtedy traci to cały swój urok. A jak się Tobie zagoił?? Mogłabyś mi pokazać zdjęcie?

--

All this pain is an illusion.

94851 loo Kobieta, 27 lat, Bardzo Daleko
~Oorka

~Oorka

No powiem Ci że miałam sporo problemów z nim bo nie bardzo chciał się goić. Ja też mam dość blisko ułożone piersi jeszcze noszę je najczyściej w bardotkach więc i tak są bliziutko. Kolczyka tak nie widać. Dopiero jak zdejmę stanik to go widać bo wtedy automatycznie piersi mi się rozchylają. Co do samego kolczyka to było sporo problemów bo po pierwsze stanik uwierał, bo drugie pot podrażniał to miejsce. Gojenie długo trwało.