Forum Uroda

Dobre sklepy z bielizną

~Achaa

~Achaa

Dziewczyny, jakie lepsze sklepy z bielizną polecacie?
Chodzi mi o typowo bieliźniane sklepy, nie jakieś sieciówki, gdzie można znaleźć biustonosze w rozmiarach 65E w przystępnych cenach do 100 zł.

Ostatnio kupiłam świetny stanik w Esotiq, jest po prostu idealny. Z ramiączkami i bez wygląda tak samo, biust ładnie uniesiony :).

A poza Esotiq jakie polecacie?
Korzystacie ze strony ,,intymna" ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mala__Mi

~Mala__Mi

Intissima ( czy jakoś tak się piszę),
Esotiq
jest jeszcze lavantil ma dosć bogatą rozmiarówkę aczkolwiek ich biustonosze są dziwne, bo z piersi robią takie dziki, strasznie spiczaste wyprofilowanie mają

pink elephant

pink elephant

ja odradzam lavantil, a mam kiepskie doswiadczenia poszlam po stanik to moj rozmiar byl tylko jeden pani wyciagnela go z jakies szuflady i stanik byl ohydnie brudny nawet go do reki nie wzielam. To nie ze mial plamke byl brudniejszy niz te z ciuchu. Wszyscy kupuja w sklepach ktore sa modne i znane a tak naprawde kupuja tandete

84373 pink-elephant Kobieta, 34 lata, Złocieniec
Komercha

Komercha

ja w lavantilu jeszcze nic nie kupiłam owszem przymierzałam ( moje były czyste) ale tak jak Mała Mi mówi dziwnie piersi układały się w nich. Ale np moja koleżanka ma malutki biuścik A/B i ona tam spokojnie znajduje bardzo fajne staniki i jest z nich zadowolona

85875 komercha Kobieta, 36 lat, Białystok
~Achaa

~Achaa

ja wam dziewczyny polecam sklep internetowy polski (pl) "intymna". Mają tam piekielnie seksowne komplety różnych marek. W większości staniki do 100 zł, można dokupić do nich do kompletu pasy do pończoch, majteczki... Tam też można kupić komplety nocne, przebrania erotyczne, ale również kostiumy kąpielowe i ciuszki. Upatrzyłam sobie kilka biustonoszy i nie mogę się zdecydować :) pomożecie?

~Brawurka

~Brawurka

moja koleżanka zamówiła z tamtej strony i jest bardzo zadowolona. Tak więc pokazuj co tam masz :)

~Achaa

~Achaa

dziewczyny, zdążyłam już zamówić i mi doszedł, ale nie jestem zadowolona... także muszę odeslać. Teraz wiem, żeby nie kupować nic z firmy AXAMI. Te staniki to w realu jakieś wory. Zamówiłam obwód 65, a jest szeroki jak 80, którą mogę się owinąć 2 razy dookoła. Miski też jakieś niestandardowo duże - do tego stopnia, że moja mama, dość bardzo hojnie obdarzona przez naturę, zmieściła spokojnie w nie swoje bimbałki :P

Jaką firmę polecacie, co ma STANDARDOWĄ rozmiarówkę, gdzie 65-ki są ścisłe, jak to 65-ki?

Komercha

Komercha

MAT ma takie standartowe rozmiary ale na duże biusty. To są biustonosze z tej stronki intyma

85875 komercha Kobieta, 36 lat, Białystok
laurette

laurette

Takie z galerii to moze Etam? Kiedys kupilam tam przepiekny stanik satynowy. Polecam.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 25 lat, Kraków
~krystyna8

~krystyna8

Jak juz jestesmy w temacie bielizny to moze polecicie jakis fajny zestaw kapielowy na wakacje badz jakies dodatki. Bede wdzieczna bo wyjazd do Wloch juz za niecaly miesiac :)

~Turczynka

~Turczynka

Lato zbliza sie wielkimi krokami i tez nie wyobrazam sobie wakacji bez wypoczynku gdzies nad woda. Ciezko tak doradzic cos przez internet poniewaz taki stroj trzeba dopasowac do sylwetki. Moim zdaniem najlepiej sie sprawdzi jednoczesciowy kostium kapielowy, wybierany przez wiele kobiet. Moja znajoma pracujaca w sklepie z bielizna damska zauwazyla w ostatnich latach ten trend. Jednym z argumentow wplywajacych na decyzje zakupu jest fakt, ze wplywa pozytywnie na wyglad sylwetki. Niestety ze wzgledu na brak czasu nie kazda z nas jest w stanie zyskac figure modelki. Moga go nosic kobiety z niewielkim biustem, jak i kobiety o pelniejszych ksztaltach. Jesli juz mowimy o maskowaniu niedoskonalosci to swietnie sprawdzi sie tez pareo. Wiazane na rozne sposoby moze nam zastapic spodniczke lub bluzke, do tego zajmuje bardzo malo miejsca w naszym bagazu. Idealnie tez sprawdzi sie jako ochrona przed sloncem i wiatrem. Ze wzgledu na swoja popularnosc zapewni nam takze modny wyglad, bez obaw bedziemy mogly sie pochwalic zdjeciami w mediach spolecznosciowych. W kwestii zakupu to mozna poszukac pareo lokalnie badz dla osob ceniacych sobie wygode przez internet - https://www.gatta.pl/pl/stroje-kapielowe/akcesoria/ Pozostaje tylko wybrac odpowiedni dla nas fason.