Forum Uroda

Czy kupujecie ubrania przez internet?

~Szronik

~Szronik

Hej,
Ostatnio spodobała mi isę sukienka w pewnym sklepiej internetowym i zastanawiam się nad jej kupnem, ale boję się, że może na mnie nie pasować, albo znacząco się różnić od zdjęcia... Sukienka nie jest tania ale strasznie mi się spodobała i mam trochę oszczedności. Tylko nie wiem czy warto ryzykować. Ja nigdy nie kupowałam przez internet więc nie wiem czego się spodziewać. Na co zwrócić uwagę by nie dać się nabrać? Kupowałyscie tak już coś/

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Trick

~Trick

wiesz jeśli to jest dobry sklep to na pewno mają możliwość wymiany sukienki w przypadku gdy rozmiar będzie nie taki jaki powinien. Tylko z tym jest trochę zachodu. Ja osobiście w sklepach inetnetowych czasem kupuje, ale to głównie przez allegro

~Achaa

~Achaa

a w sklepie internetowym znalazłaś czy np na allegro? Wiesz, jeśli to nie Japan Style, to powinno być dobrze :). Sama bardzo często kupuję przez neta

Reyka

Reyka

Mi się czasem zdarza coś kupić ale rzadko, częściej kupuję biżuterię, torebki i tego typu rzeczy

91325 reyka Kobieta, 32 lata, Za górami za lasami
BERBEC

BERBEC

Coraz częściej a to z powodu braku czasu Wieczorkiem usiądę przed komputerem i szukam co potrzebuję a tak musiałabym biegać od sklepu do sklepu. Jaka to oszczędność czasu.

170805 berbec Kobieta, 21 lat, łódź
~wesse

~wesse

Jasne,że tak. Jest o wiele taniej, poza tym ejst to dla mnie wygodniejsze. Nie muszę się nigdzie fatygować. Po prostu wybieram to co mi się podoba i to co zamówiłam przychodzi mi prosto do domu.

Ostatnio zamówiłam sobie dwie koszulki w sklepie Megakoszulki
https://www.megakoszulki.pl/

Sklep naprawde ok, jakosć wysoka.

weruk8

weruk8

rzadko mi się zdarza bo jestem niska i zazwyczaj wszystko jest dla mnie za długie, poza tmy wolę dotkąć materiału i w ogóle ;)

202435 weruk8 Kobieta, 27 lat, Olsztyn