Forum Uroda

Farbowanie i trwała odnulacja

~Tunezja

~Tunezja

Mam takie pytanie.
Czy jeśli chcę zrobić trwałą i pofarbować to najpierw farbować czy najpierw trwała a potem farba? I ile czasu musi minąć między tymi zabiegami?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ewel25

ewel25

Najpierw trwała , a po dwóch tygodniach farba tak powiedziała mi fryzjerka.

87405 ewel25 Kobieta, 35 lat, Czestochowa
~Tunezja

~Tunezja

Dzięki, boję się że mi isę siano zrobi na włosach. A marzy mi się radykalana zmiana wygladu

nescafe

nescafe

To bardzo możliwe, że będziesz miała sianko na głowie, bo "jak nagle to po diable". W tym czasie koniecznie nakładaj jakieś maski na włosy. Mogę polecić ci maskę z firmy Gloria Malwa. Ona ma przeznaczenie do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Jest bardzo tania i skuteczna. Ja swoją zakupiłam w internecie (belt.sklepna5.pl)

--

Zatrzymaj się na chwilę. Spójrz przed siebie.

87388 nescafe Kobieta, 40 lat, Gdynia
Komercha

Komercha

Nesca a na takie normalne włosy tylko farbowaniu to też się nada?

85875 komercha Kobieta, 34 lata, Białystok
EcoLeco

EcoLeco wpis edytowany

Pierwszy raz się spotkałam z wyciągiem szyszek chmielu. Ciekawe jak to działa na włosy. Brzmi ciekawie i jest dobra cena tej maseczki.

87365 ecoleco Kobieta, 29 lat, Gdynia
nescafe

nescafe

Komercha
Nesca a na takie normalne włosy tylko farbowaniu to też się nada?
Myślę, że tak. Ta maseczka jest do włosów zniszczonych, nie koniecznie farbowanych. Możesz sobie też dodatkowo robić maseczki domowe z żółtkiem i cytryną, tak jak mi kiedyś mama :)

--

Zatrzymaj się na chwilę. Spójrz przed siebie.

87388 nescafe Kobieta, 40 lat, Gdynia
~Agarina

~Agarina

Sama stosuje tą maskę, jest rewelacyjna. Tylko ciężko ją w sklepach dostać, ale od czego jest internet.

~Ixia

~Ixia

Najpierw trwała, po trwałej nie wolno myć włosów w tym samym dniu, a potem jak umyjesz włosy mozna farbować

kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Na początek wykonujemy trwałą po której trzeba trochę odczekać z myciem włosów. Włosy farbować można mniej więcej po tygodniu czasu od momentu wykonania trwałej ondulacji.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa