Skocz do zawartości
Forum

Dezodoranty do miejsc intymnych


Gość Intyma

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam takie pytanie. Czy któraś używała dezodorantów do części intymnych? Bo mam takie problem, że pomimo częstego mycia isę ( nawet 2-3 razy dziennie) i używnia husteczke do higieny intymnej, z tamtych części ciała brzydko pachnie. Robiłam posiew i wyszedł w porżadku, nie mam grzybicy ani nic podobnego.

Odnośnik do komentarza

ja jakoś nie jestem za tym by używać taki dezodorantów. Co do perfumowania wszystkiego to też tak robię. może w kroku sobie nie pryskam ale buty, torebka, włosy nadgarstki, za uszami i między piersiami... tylko jeden minus jest taki że wszystkie perfumy mi się błyskawicznie konczą

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza
Gość gość-ola

Witam. Spróbuj probiotycznej mgiełki do ciała, nie jest perfumowana, w jej skład wchodzą dobre bakterie, które pochłaniają zapach, konkurują z bakteriami chorobotwórczymi i dzięki temu chronią nas przed infekcją. Polecam, dostępne w internecie

Odnośnik do komentarza

Znikajaca
Higiena+ dezodorant + perfum. Zawsze możesz poperfumować spodnie w kroku.

Czy kiedykolwiek w ten sposób tak robiłaś ??
To jest niebezpieczne dziewczyno !~!! ja rozumiem w perfumach jest alkohol który może zdezynfekować ale połączenie perfum i przykrego zapachu z intymnych miejsc jest bombą !!! może na początku to dobrze pachnie ale doda się pot do tego - to wtedy CAPI !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...