Forum Uroda

Dezodoranty do miejsc intymnych

~Intyma

~Intyma

hej mam takie pytanie. Czy któraś używała dezodorantów do części intymnych? Bo mam takie problem, że pomimo częstego mycia isę ( nawet 2-3 razy dziennie) i używnia husteczke do higieny intymnej, z tamtych części ciała brzydko pachnie. Robiłam posiew i wyszedł w porżadku, nie mam grzybicy ani nic podobnego.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dzika nutria

dzika nutria

to nie myj sie 2 -3 razy dziennie i nie uzywaj husteczek, myj sie rano i wieczorem zelem do higieny intymnej i zbadaj sie jeszcze raz skad ten zapach

83993 dzika-nutria Kobieta, 25 lat, Pszczyna
Panda

Panda

ja pare razy uzywalam ale bardziej na bielizne i w trakcie okresu boje sie infekcji czy jakiejs reakcji alericznej

229 panda Kobieta, 39 lat, Katowice
Deanerys

Deanerys

ja bym się bała że dostanę uczulenia.. a po za tym czy te zapachy nie połączą sie i jeszcze gorzej nie będzie czuć?

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 35 lat, Kraków
Lola01

Lola01

ja czasami stosuje zwlaszcza w upalne dni lub podczas miesiaczki ale tez bardziej na zew. strone bielizny psikam bo bezposrednio na skore sie boje alergii

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 32 lata, Wawa
Złośliwa

Złośliwa

a ja nawet nie pomyslałam żeby tam uzywać dezodorantu. A nie zmieniłaś diety, może Twój pot tak brzydko pachnie.

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
~XXXXXXXXXXXXXX

~XXXXXXXXXXXXXX

Do codziennej higieny miejsc intymnych polecam probiotyczny płyn do higieny intymnej. Nie podrażnia, zapobiega infekcjom miejsc intymnych, stabilizuje mikroflorę bakteryjną.

RockBaby

RockBaby

ja mam płyn do higieny intymnej z Ziai i jestem mega zadowolona. Naprawdę polecam

--

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

321 rockbaby Kobieta, 29 lat, Częstochowa
Kaja

Kaja

na lato dobra rzecz aczkolwiek dezodorant to jedno - higiena to podstawa!!

230 kaja Kobieta, 44 lata, Tychy
Lola01

Lola01

not o oczywiste przeciez nie mysl inaczej! ale taki dezodorant jest fajny zawsze troche odswieza tak samo wilgotne chusteczki warto ze soba miec aby sie przetrzec

--

Dopiero późn

84662 lola01 Kobieta, 32 lata, Wawa
Znikajaca

Znikajaca

Higiena+ dezodorant + perfum. Zawsze możesz poperfumować spodnie w kroku.

84595 znikajaca Kobieta, 25 lat, Gda.
Pomocna

Pomocna

ale to jakoś się nie pomiesza?

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 35 lat, Kielce
Znikajaca

Znikajaca

chyba nie. Chyba są dezodoranty bezzapachowe tak jak do pach. Ja nie musze używać , ale za to zanim się ubiore to zawsze perfumuję wszystko, nawet buty. Tak nawyk i nigdy nic nie śmierdzi.

84595 znikajaca Kobieta, 25 lat, Gda.
Deanerys

Deanerys

ja jakoś nie jestem za tym by używać taki dezodorantów. Co do perfumowania wszystkiego to też tak robię. może w kroku sobie nie pryskam ale buty, torebka, włosy nadgarstki, za uszami i między piersiami... tylko jeden minus jest taki że wszystkie perfumy mi się błyskawicznie konczą

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 35 lat, Kraków
zerka

zerka

Świetny jest Dezodorant naturalny INTENSIV HB. Przede wszystkim - skuteczny. W moim przypadku nie ma mowy o wydostaniu się przykrego zapachu, a to przynajmniej dla jest najważniejsze. Fakt, że to produkt naturalny również ma swoje znaczenie ;-)

85155 zerka Kobieta, 34 lata, wawa
Halszkaa

Halszkaa

a moim zdaniem nie powinno tam się perfumować dezodorantami bo można nabawić się podrażnień, uczulenia i innych przykrych dolegliwości

85290 halszkaa Kobieta, 33 lata, Hrubieszów
~gość-ola

~gość-ola

Witam. Spróbuj probiotycznej mgiełki do ciała, nie jest perfumowana, w jej skład wchodzą dobre bakterie, które pochłaniają zapach, konkurują z bakteriami chorobotwórczymi i dzięki temu chronią nas przed infekcją. Polecam, dostępne w internecie

xSandra

xSandra

Halszka te do higieny intymnej sa specjalne i wlasnie nie podrazniają

--

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

231 xsandra Kobieta, 30 lat, Kraków
~ankaaaaa

~ankaaaaa

Znikajaca
Higiena+ dezodorant + perfum. Zawsze możesz poperfumować spodnie w kroku.

Czy kiedykolwiek w ten sposób tak robiłaś ??
To jest niebezpieczne dziewczyno !~!! ja rozumiem w perfumach jest alkohol który może zdezynfekować ale połączenie perfum i przykrego zapachu z intymnych miejsc jest bombą !!! może na początku to dobrze pachnie ale doda się pot do tego - to wtedy CAPI !