Forum Uroda

Czyszczenie uszu

~eowina

~eowina

mam takie pytanie dotyczące czyszczenia uszu, bo zawsze czyściłam je patyczkiem higienicznym, ale jakiś czas temu, gdzieś wyczytałam, że to nie jest dobry pomysł i zrezygnowałam z czyszczenia patyczkiem, uzywałam sprayu do ucha,m psikam i masuje i wycieram płatkiem kosmetycznym. Jednak ostatnio podczas kąpieli, masowałam sobie palcem uszy i wyczułam w srodku jakby coś twardego i lekko szpiczastego. Zaczełam wiec czyścić uszy ale patyczek był czysty. Co więc jest w moim uchu czy to normalne ze jak sie głeboko wsadzi palca to jest tam coś twardego i wystajacego czy moze poprzez rezygnacje z patyczkow zaniedbalam uszy i potrzebuje specjalistycznego czyszczenia? co robic w takiej sytuacji czy Wy tez cos czujecie pod palcem tam gleboko w uchu? jak to wyczyścić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

aanielkaa

aanielkaa

ja nie mam nic w uchu jak dotykam, może za głęboko wkładasz palca i coś tam wyczuwasz?

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
Sonia

Sonia

jesli Cię nie boli to może po prostu tak masz a jak boli czy czujesz jakiś dyskomfort to do laryngologa i nie wkładaj sobie nic w ucho bo naprawde sobie krzywde zrobisz

--

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

132 sonia Kobieta, 32 lata, Radom
Złośliwa

Złośliwa

sa te spraya do czyszczenia uszu może tym sprobuj

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 32 lata, Warszawa
~eowina

~eowina

przecież napisałam, że właśnie sprayu używam, dzięki za rade ale tyle to ja wiem

RockBaby

RockBaby

mozesz płukać woda, ale to najlepiej iść do lekarza który pokarze jak to robić.

--

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

321 rockbaby Kobieta, 29 lat, Częstochowa
sindy81

sindy81

ja slyszalam ze za bardzo plukac tez nie mozna np lezec w wnnie z uszami pod woda, ze to tez nie jest zbyt zdrowe

19 sindy81 Kobieta, 36 lat, Katowice
Deanerys

Deanerys

ale Rockbaby nie chodziło o taki płukanie. Tylko o takie co isę je robi strzykawką i delikatnie...

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 35 lat, Kraków
sindy81

sindy81

i tak bym nie ryzykowala jak juz to bym poszla do laryngologa czy robic czy nie

19 sindy81 Kobieta, 36 lat, Katowice