Skocz do zawartości
Forum

Ozdoby do włosów


Gość kotka___ilonka

Rekomendowane odpowiedzi

a może wracała od fryzjera? Ja też tak kiedyś poszłam przed jakimś weselem, zrobiłam sobie fryzurkę, wszystko pięknie, ładnie a ubrana byłam w koszulę flanelową i dżinsy:P
A co do noszenia do odpowiednich strojów. Z tego co się orientowałam to grzebieni do włosów masz masę rodzajów, jedne są zdobniejsze inne nie. Wiadomo te zdobniejsze to raczej do jakiś bardziej eleganckich strojów. Ale takie normalne to na co dzień moim zdaniem tez się nadają

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

Ja mam gęste i proste włosy. Nie kombinuje z kręceniem, bo skręt w ogóle się nie trzyma - 30 minut i włosy są proste. Zazwyczaj nosze koka, czasami jakieś luźne upięcie a'la niekontrolowany nieład na głowie. Żadnych jarmarcznych ozdób do włosów, tylko wsuwki i szpilki kokówki najczęściej pro-lak, bo ich wsuwki są mocne i dają radę utrzymać ciężkie pasma.

Odnośnik do komentarza

No wiecie, są nawet kobiety, które w wieku 50 lat myślą, że są nastolatkami i używają spinek z króliczkami, czy kokardek w różowym kolorze :D Również uważam, że na dorosłej osobie najładniej wyglądają naturalne upięcia, w ostateczności kucyk (jest praktyczny). Co do wsuwek - używam na co dzień i jest to stały element w moich włosach. Mam naturalnie czarne pasma i używam czarnych wsuwek (też Prolak).

Odnośnik do komentarza

Ostatnio trafiłam na opaski do włosów handmade https://stylowapolka.pl/21-opaski-do-wlosow-handmade, które bardzo mi się spodobały, ponieważ można z ich użyciem zrobić wiele fajnych fryzur. Taka opaska będzie dobrze komponować się zarówno z kręconymi jak i prostymi włosami. Jest materiałowa, więc nie będzie obciążać ani odgniatać włosów. 

Edytowane przez desmina20
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...