Forum Uroda

Jak się malować do szkoły?

Zuza14

Zuza14

Hejka:)) Od niedawna zaczęłam się malować i chciałam się dowiedzieć jaki makijaż jest dla mnie odpowiedni. Mam niebieskie oczka, jasną cerę i jasno brązowe, proste włosy. Fryzurkę mam ale Avril Lanige - zresztą to moja idolka. chciałabym się malować tak jak ona, ale mama mówi, że jestem na to za młoda i to za bardzo wyzywający makijaż. A ja chce być jak ona, tak się ubierać i malować. Pomóżcie mi prooooooszę

11 zuza14 Kobieta, 20 lat, Szczecin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dadaaria

dadaaria

ona jest artystką i maluje sie tak na scenę albo na sesję zdjęciową, w necie znajdziesz wiele fotek avril prywatnie i zobaczysz ze na co dzien prawie w ogole sie nie maluje. skoro malujesz sie od niedawna, to zacznij od maskary - tusz do rzęs, a w kącikach oka dotknij sobie pędzelkiem troszkę tuszu błekitnego, wtedy bedzie delikatnie a zarazem z kolorkiem podkreslajacym Twoje oczy :)

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
Iskra

Iskra

Po co od razu robić się na EMO albo inne dziwadło. Nie możesz użyć jakiego delikatnego błyszczyka, troszkę różu na policzki. Możesz użyć tuszu do rzęs i już wystarczy po co z siebie robić starą malutką

14 iskra Kobieta, 31 lat, Lublin
aanielkaa

aanielkaa

no tak... po co sie robic na emo skoro mozna sie zrobic na słit lolitke z rozowymi pyzami. to ja juz wole emo

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
~kapryśna24

~kapryśna24

po nicku domyslam sie ze kolezanka ma14 lat i mysle ze w ogole nie musi sie malowac

fijolek

fijolek

Pewnie, że nie musi i nikt jej nie zmusza, ona po prostu chce i może. Tylko raczej odradzam makijaz do szkoły, bo to nie miejsce dla ekstrawagancji (do szkoły tylko tusz i błyszczyk).

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 31 lat, Łódź
dadaaria

dadaaria

czasy sie zmienily, niektore dziewczyny w szkole sa wymalowane jak na wybieg i to w gimnazjum

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 30 lat, gdzieś pod Wawą
maria35

maria35

no tak, i jak one wyglądają.... Tapeta taka, że szpachlą bałam bym się odrywać... Ładna buzia a makijażu tyle, że 40 letnia kobieta by się się powstydziła

7 maria35 Kobieta, 41 lat, Warszawa
sindy81

sindy81

za 20 lat beda mialy opuchniete powieki ale ok, moim zdaniem tusz wystarczy i tyle

19 sindy81 Kobieta, 36 lat, Katowice
Kulka17

Kulka17

Dziewczyny przestańcie... Przecież może się jakoś mocniej umalować tylko niech to będzie elegancki makijaż.

13 kulka17 Kobieta, 23 lata, Tarnobrzeg
Zuza14

Zuza14

Żadnego różu i co będę wyglądać jak plastic fantastic.... Chcę używać czarnwej kredki i granatowego cienia do powiek.

11 zuza14 Kobieta, 20 lat, Szczecin
fijolek

fijolek

Czarna kredka i granatowy cień do powiek przy jasnej karnacji będzie chyba zbyt mocnym efektem... Do szkoły nie polecam. Zreszta taki makijaz zupełnie przytłoczy delikatna dziewczęca urodę.

--

~Marzycielka

~Marzycielka

Czarna kredka narysowana bardzo cienką linią to jeszcze nie jest wulgrany i bardzo widoczny makijaż. Pod warunkiem że będzie to cienka kreska a nie na pół oka (bo to wygląda śmiesznie)

Kulka17

Kulka17

a ja się tak zastanawiam jak podnieśc zewnętrzny kącik oka??? podobno są jakieś metody?

13 kulka17 Kobieta, 23 lata, Tarnobrzeg
Asioook

Asioook

Zrób kreskę nad okiem. poprowadź ją tak aby zewnętrzny jej konieć był lekko wyciągnięty w górę.

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 29 lat, Kraków
fijolek

fijolek

Malowanie eyelinerem albo kredkami tych różnych kresek to wyższa szkoła make-upowej jazdy. Nie polecam nastolatkom...

--

aanielkaa

aanielkaa

dziewczyny co Wy piszecie do szkoły najlepiej się nie malować!!!!!!!

17 aanielkaa Kobieta, 37 lat, Kraków
~Korniszonek

~Korniszonek

bez przesady do szkoly można się lekko umalować już nie przeginajmy

~Saromodna

~Saromodna

Korniszonek chyba to ty przesadzasz.... Szkoła to szkoła a nie wybieg mody.

~Panda

~Panda

aniela, teraz pojsc do szkoly niepomalowanym to skazac sie na potepienie ze strony kolezanek, ja uwazam tak samo ze nie powinno sie malowac do szkoly ale powiedz to dziewczynom z liceum, ktore maja zrobione fryzury, malowane wlosy, tipsy i makijaz 5 kg