Skocz do zawartości
Forum

Chirurgiczne usunięcie zęba


Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze, nigdy wcześniej nie zgłosiłeś się z nim do dentysty? Na moje oko kwalifikuje się do usunięcia, jak nic. Idź koniecznie na konsultację. Jeśli mogę jakoś pomóc - mam sprawdzony gabinet stomatologiczny na Mokotowie, Bonelli-Dental. Ja tam akurat ósemkę usuwałem, więc mam akurat doświadczenie z chirurgiem, czyli pewnie z tym lekarzem, który i Ciebie będzie interesował.

Odnośnik do komentarza
Gość Ale wypasiony kieł
W dniu 3.07.2017 o 10:41, Gość Bogu6 napisał:

O kurcze, nigdy wcześniej nie zgłosiłeś się z nim do dentysty? Na moje oko kwalifikuje się do usunięcia, jak nic. Idź koniecznie na konsultację. Jeśli mogę jakoś pomóc - mam sprawdzony gabinet stomatologiczny na Mokotowie, Bonelli-Dental. Ja tam akurat ósemkę usuwałem, więc mam akurat doświadczenie z chirurgiem, czyli pewnie z tym lekarzem, który i Ciebie będzie interesował.

poważnie ?

Odnośnik do komentarza
Gość irmina87

Usuwałam chirurgicznie ósemki - wszystkie 4. Pierwszą poszłam usunąć na NFZ i to był błąd niestety, okropna męczarnia. Kolejnych bałam się już usuwać. Na szczęście w końcu się przełamałam, koleżanka poleciła mi dra Jakubowskiego z http://dentsm.pl/ i tam się udałam. Tylko profesjonalne podejście doktora mnie przekonało do zabiegu i naprawdę było komfortowo i bez bólu. A więc da się, tylko podstawa do dobry lekarz ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...