Forum Uroda

Jak wybielić żółte zęby ?

Sigano

Sigano

Witam mam problem gdyż mam żółte zęby , mam takie nie dlatego że nie myłem i nie dbałem tylko teraz jestem w okresie dojrzewania i strasznie mi zżółkły i może znacie jakieś sposoby domowe na długo trwałe wybielenie zębów ?

129952 sigano Mężczyzna, 20 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~SylwiA77

~SylwiA77

Kiedyś też miałam żółte zęby ale udało mi się je wybielić i to o kilka odcieni. Zastosowałam metodę Martuni. Jestem bardzo zadowolona z efektu :)

laurette

laurette

Wydaje mi sie ze najlepszy efekt da wybielanie u dentysty ze wstepnym usunieciem kamienia.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
laurette

laurette

slimali
Laserowo najlepiej :)

Ale jakie to są koszty:-) Ogolnie wybielanie jest drogie.

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~Gość 345

~Gość 345

Wybielanie nakladkowe lepsze niż laserowe. Sprawdziłam obie.

mergola336a

mergola336a

Wiesz co, mi znajomy dentysta powiedzial prawde - wybielisz raz i juz ciagle bedziesz musiala wybielac, bo efekt wybielenia utrzymuje sie tylko jakis czas. Latwo o przebarwienia od kawy, wina itd. Zeby ulegaja znacznemu oslabieniu.
Na pocieszeznie - zeby o zoltawym odcieniu sa lepiej zmineralizowane, mocniejsze i "zdrowsze".

--

Vectus Gdańsk

182198 mergola336a Mężczyzna, 29 lat, SOpot
~Marcin_z Urzędowa

~Marcin_z Urzędowa

Żółte zęby, kość, to zęby lepiej zmineralizowane, twardsze, mocniejsze jak białe. Co innego przebarwienia nieestetyczne od papierosów, kawy, herbaty itp.

~lonelyy

~lonelyy

Czy ja wiem? Moja mama ma białe zeby i są bardzo mocne. Sama miałam trochę bardzieij żólte i jednak mam w nich kilka plomb :P

Jesli chcecie wybielic zeby domowymi sposobami to nie macie się co łudzić, że to pomoże. Dobrze wybielić zeby można jedynie w gabinecie stomatologicznym. Albo systemem nakładkowym albo lampą beyond. Jeśli ktoś jest z Krakowa to polecam tę klinikę: http://www.zietekclinic.com/uslugi/wybielanie-zebow-krakow/ - pełen profesjonalizm.