Forum Uroda

Dobry fryzjer warszawa

~Fryzjerstarowka

~Fryzjerstarowka

Witam

Widzę iż dużo osób ma problemy z włosami takich jak np jak prostować jakich farb używać itp Miałam podobne problemy znalazłam super salon fryzjersko- kosmetyczny który pomoże doradzić dobierze farbę wyprostuje włosy dobierze makijaż a więc świetnie nadaję się również aby przygotować się do ślubu a salon ten znajduje się na ul Brzozowa 20 ,,Fryzjer Starówka'' pozdrawiam wszystkich :D

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~jenna

~jenna

Dorzucam do puli Pana Dariusza z Denique w Arkadii. Potrafi zadbać o kobiece włosy.
~jenna

~jenna

A też do niego chodzisz:)? Ja w zeszłym tygodniu byłam w Arkadii na zakupach i chciałam wstąpić do niego, ale wszytkie terminy na ten dzień miał zajęte;(. Ale mam nadzieje ze jeszcze przed swietami sie wybiore:)
~nalka22

~nalka22

ja też chodzę do Pana Arka w Denique w Arkadii! :D idź idź do niego bo warto! ;)
~Badra

~Badra

Ja z kolei mogę Wam polecić Panią Magdę z Fryzuromania.pl Jest mobilną fryzjerką, która dojeżdża do klienta do domu. Rekomenduję w 100%.
~AgataWaw

~AgataWaw

Na al. KEN 36A w salonie Gnatyshyn pracuje Pani Marlena. Naprawdę super stylistka z profesjonalnym podejściem do klienta a przede wszystkim fryzjerka z pasją i kreatywnością. Rozumie klienta i potrafi doskonale doradzić i dobrać odpowiednią fryzurę. Każdemu, kto chce mieć eleganckie i oryginalne uczesanie gorąco polecam jej usługi.

~lertww

~lertww

Jak szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego to zobacz Dea Atelier. Salon oferuje nie tylko ciekawą stylizację fryzur ale również koloryzację włosów i ich skuteczną regenerację, które są wykonywane przy użyciu najwyższej jakości preparatów. Polecam!

~Stała klientka

~Stała klientka

Jeśli szukacie naprawdę profesjonalnego fryzjera to znajdziecie go w Shake Your Head :) Zawsze potrafią coś doradzić, pomóc i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło wyjść od nich niezadowoloną. Zdecydowanie polecam!

~nbbttt

~nbbttt

A sprawdzałaś może ofertę, którą znajdziesz tutaj agneess.com? Salon mieści się w warszawskiej Galerii Ursynów i świadczy rozbudowaną ofertę z zakresu usług fryzjerskich. Ponadto odwiedzając fryzjera można od razu zaopatrzyć się w profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów takich firm jak Loreal bądź Kerastase.

~Wiki Saj

~Wiki Saj

Polecam Panią Marlenę z salonu Gnatyshyn, znajdującego się w Warszawie przy al. KEN 36A. Bardzo kreatywna i pomysłowa fryzjerka, a przy tym świetnie zna się na koloryzacji.

~beraa

~beraa

Jak szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego to zobacz Dea Atelier. Salon oferuje nie tylko ciekawą stylizację fryzur ale również koloryzację włosów i ich skuteczną regenerację, które są wykonywane przy użyciu najwyższej jakości preparatów. Polecam!

~Doominia

~Doominia

Zgadzam się z Wiki, salon Gnatyshyn rzeczywiście należy do jednego z lepszych w Warszawie. Pracują tam stylici wysokiej klasy. Ja akurat chodzę do tego drugiego znajdujacego się przy Pasażu Ursynowskim 9.

~sdwee

~sdwee

Świetny salon jest w galerii na Ursynowie, nazywa się Agnees. Chodzę tam od kiedy mieszkam w tamtej okolicy, miałam już farbę kilka razy, baleyage nawet no i cięcie, wszystko zawsze wychodzi tak, jak chciałam. Super miejsce, w dodatku fajna atmosfera.

Abigail Laskowska

Abigail Laskowska

Odpowiedź eksperta

Ja z kolei polecam Panią Anie z salonu Tiffany na Śniegockiej. Jest cudowna! :) :)

126545 abigail-laskowska Kobieta, 28 lat, Warszawa
~sylkaww

~sylkaww

Bazując na opinii znajomych z pracy wybrałam się do salonu fryzjerskiego Agneess w Galerii Ursynów i jestem bardzo zaskoczona zarówno jakością usług jak i preparatów, które tam stosują. Moje włosy po rozjaśnianiu wyglądają na zdrowe i lśnią!

Sitia

Sitia

Jeśli chodzi o salony wybieram tylko takie w których wyposażenie salonu fryzjerskiego stoi na naprawdę wysokim poziomie. I umiejętności fryzjera są potwierdzone przez bliskich mi ludzi. Raz zdarzyło się że przez awarię i nie uwagę fryzjera zostałam bez włosa na głowie. Teraz już wiem że chodzenie byle gdzie nie popłaca. :)

190936 sitia Kobieta, 24 lata, Gniezno
~Fiona2323

~Fiona2323

Od kilku lat chodzę już do Leny, która pracuje w salonie Gnatyshyn - całkowicie zaufałam jej w kwestii moich włosów :) Całość salonu również sprawia bardzo dobre wrażenie. Jeśli ktoś ma kiepskie doświadczenia, warto się do nich przejść - mi wyratowali włosy ze stanu opłakanego

Margoletka

Margoletka

Ostatnio byłam u fryzjerki w kamienicy blisko przystanku Nowowiejska (tuż przy tej głównej ulicy z tramwajami). Miałam robione ombre zupełnie nową metodą, z którą się nigdy nie spotkałam - na wielkim białym kole założonym na głowie. Efekt ciekawy, strzyżenie końcówek mistrzowskie.

191388 margoletka Kobieta, 33 lata, Łódź