Skocz do zawartości
Forum

Dobry fryzjer warszawa


Gość Fryzjerstarowka

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się pod tym podpisać Najlepszy salon fryzjerski w Warszawie. Mam nadzieję, że szybko się skończy ta pandemia i będę mogła znowu tam pójść, bo w domu nigdy nie uzyskam takiego efektu jak Pani Danusia z Magii Blondu na moich włosach.

Odnośnik do komentarza

A ja miałam zawsze krótkie włosy i marzyłam żeby mieć dłuższe. Bałam się jednak nienaturalnego efektu przedłużania. Ale z polecenia trafiłam do salonu Grzegorz Duży Hair Salon, zmienili nazwę z Shake Your Head. Włosy wyglądają naprawdę jak moje własne! Najlepiej zainwestowane pieniądze w moim wykonaniu ? Jestem zachwycona. Teraz zapisuję się na baleyage, w tym salonie wykonują wszystko i to na najwyższym poziomie. Jak mam polecać fryzjera w Warszawie to tylko ich. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem będzie salon Nika w Ożarowie na osiedlu KABEL, który oferuje usługi zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn więc wydaje mi się, że warto będzie zwrócić na to uwagę. Poza fryzjerstwem na miejscu także usługi kosmetyczne, paznokcie i tego typu propozycje dla Pań więc kompleksowa obsługa.

Odnośnik do komentarza

Zamawiam do domu fryzjera z Wellmetime. Zawsze jestem zadowolona ze ścięcia czy farbowania. Do tego spora pomoc w dopasowaniu odpowiedniej fryzury. Salon jest mobilny, więc też jest pewność wykonanej usługi, żadne obostrzenia nie spowodują zamknięcia. Jest pakiet lojalnościowy, za punkty ma się tańsze usługi, a już na starcie za rejestrację ma się kilkanaście złotych do wykorzystania.

Odnośnik do komentarza

Na ul. Kieślowskiego jest super salon - Secret by Damian Pająk. Potrafią zrobić pierwszorzędne fryzury. Znają się na rzeczy i są na bieżąco z nowościami jeżeli chodzi o kosmetyki i fryzury Do tego chętnie służą radą.  Zawsze dobrali mi super fryzurę. 

Odnośnik do komentarza
Gość hermiskavv
W dniu 31.03.2020 o 20:40, Gość aggu napisał:

Mogę się pod tym podpisać Najlepszy salon fryzjerski w Warszawie. Mam nadzieję, że szybko się skończy ta pandemia i będę mogła znowu tam pójść, bo w domu nigdy nie uzyskam takiego efektu jak Pani Danusia z Magii Blondu na moich włosach.

też tam chodzę, robiłam sobie ostatnio trochę odważniejszą koloryzację ? i od razu do Darii poszłam na paznokcie też super

Odnośnik do komentarza
Gość Madzialena

Od dłuższego czasu chodzę do jednego salonu, do Akademia Perfect Hair na Świętokrzyskiej. Bardzo chwalę sobie to miejsce. Mają dobrych fryzjerów, ale też atmosfera jest tam fajna. Jak się umawiam na konkretną godzinę to zawsze tak zaczynają, szanują klientów i to w nich cenię. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Warszawę to w salonie Między grzebieniem a nożyczkami działa też barber, który nie tylko strzyże brodę, ale też ją stylizuje. Ich pracownicy stale biorą udział w międzynarodowych szkoleniach, dlatego znają obecne trendy fryzjerskie. Dodatkowo wykonują strzyżenia włosów, więc w jednym miejscu panowie mają kompleksową usługę. Tutaj są szczegóły https://miedzy-grzebieniem-a-nozyczkami.pl/ .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...