Forum Uroda

Wypadające włosy

~misiaczek1412

~misiaczek1412

Hej. Poszukuje dobrych, sprawdzonych tabletek na wypadające włosy (po ciąży). Moje włosy wyglądają wręcz strasznie… Słyszałam o tabletkach ProHair. Czy któreś z Was je stosowała ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~bruja neus

~bruja neus

Cześć, ja właśnie mam 4 miesięcznego dzieciaka i też obawiałam się wypadanie włosów. Ale z tego co widzę nie jest tak źle (porównując do moich koleżanek). Ja używam tylko witamin PHARMATON, są bezpieczne, stosowałam je też w ciąży no i szamponu przeciw wypadaniu włosów. Jak na razie działa. A jak karmisz swojego malucha? Piersią?
~MACROVITA

~MACROVITA

Polecam brać skrzyp z pokrzywą. Sam czysty, bez żadnych innych domieszek. Do tego szampony koniecznie bez silikonów i parabenów. Staraj się też nie wiązać włosów zbyt często bo to też je osłabia.
~shuya

~shuya

Farmona Radical Kompleks to ampułki na wypadanie włosów. Miałam też ten problem, co prawda nie po ciąży ale myślę, że skoro mi pomogła ta kuracja może pomóc i Tobie. Można wzmocnić działanie zażywając skrzyp albo inne suplementy na włosy i skórę. Ja odzyskałam moje włosy po miesięcznej kuracji. Teraz od czasu do czasu jem skrzyp i wszystko jest w porządku.

~monika_pud

~monika_pud

ja też stawiałabym na preparaty z bogatą zawartością skrzypu polnego, który na pewno nie zaszkodzi (zwłaszcza matce karmiącej) a może pomóc, bo nie od dziś słynie ze swoich pozytywnych właściwości.
~Kasia Nas

~Kasia Nas

Tabletki tabletkami, ale przede wszystkim powinnaś używać naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry. Bardzo dobry jest szampon rewitalizujący marki OrganicSeries, który doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji włosów i zapewni strukturze włosa odpowiednie składniki, dzięki czemu zostaną wzmocnione i staną się mocniejsze.

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Dziewczyny, pamiętajcie o tym, że suplementy diety są skuteczne w przypadku, gdy przyczyną wypadania włosów są niedobory niektórych składników odżywczych. Z tego względu zanim zdecydujemy się na daną terapię to warto wcześniej odnaleźć przyczynę odpowiedzialną za ten stan włosów. Pomóc może w tym dermatolog bądź trycholog.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
Lina27

Lina27

Mnie po ciąży też wypadały, ale jak brała oeparol w kapsułkach. Włosy stały się jakby gęstsze i tak nie wypadały.

150380 lina27 Kobieta, 29 lat, Kielce
Lina27

Lina27

Zazwyczaj po ciąży organizm jest osłabiony ciążą i porodem. Trzeba wzmocnić włosy. Mnie oeparol pomógł. Koleżance jak urodziła też wypadały włosy i także poleciłam jej oeparol i pomógł.

150380 lina27 Kobieta, 29 lat, Kielce
~balerinaa

~balerinaa

ale sa to jakieś suplementy czy preparat do stsowoania na zewnątrz?

Odpowiedź eksperta

Dodam jeszcze, że pierwsze widoczne rezultaty przy stosowaniu suplementów diety są widoczne dopiero po trzech miesiącach. Dlatego niech Was nie zniechęca brak rezultatów po pierwszym miesiącu.

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 30 lat, Warszawa
~Margarita22

~Margarita22

Ja na ten problem znalazłam swój sposób. Mały zabieg karboksyteparią i urządzeniem carboxytherapy dual mc2. Teraz mam gęstsze i dłuższe włosy. W końcu mogę się nimi chwalić.

~domkaaaa

~domkaaaa

hm, czekalam z dobre 5 miesiecy na rezultaty po tabletkach, stracilam tylko czas, bo nawet jeden wlosek mi sie na glowie nie pojawił :/ wkurzylam sie i poszlam do kliniki hair medica, zeby rozeznac sie w temacie mezoterapii. stwierdzilam,ze moze to mi pomoże i w sumie... cos sie dzieje w koncu na mojej glowie :D nie poddawajcie sie dziewczyny!! ;)

~rodendron

~rodendron

Moja żona po ciąży brała kapsułki Biokap. Jest seria cała ich kosmetyków przeciw wypadaniu włosów. Kapsułki akurat są osobno dla mężczyzn i osobno dla kobiet, bo potrzeby jednych i drugich bardzo się od siebie różnią.

~AnnaRejko

~AnnaRejko

Po drugiej ciąży miałam ogromny problem z wypadającymi włosami. Budziłam się rano z kłębuszkiem włosów na poduszce. Wcierki i wszelkie herbatki ziołowe nie pomagały. Podczas wizyty u kosmetyczki znajoma poleciła mi tabletki Vitapil dla mam i dopiero one pomogły uporać mi się z problemem. I co najważniejsze mogłam je brać podczas karmienia piersią.

~masonka

~masonka

Nic nie jest skuteczniejsze od Dermany i oleju z wiesiołka Gal. To połączenie sprawia, że włosy przestają wypadać i stają się dużo mocniejsze.