Skocz do zawartości
Forum

Cienkie, zniszczone włosy... :(


Gość bogunia78

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogunia78
Mam cienkie, zniszczone włosy... w krótkim czasie urodziłam dwójkę dzieci i po ciążach tak mi wypadały, że mam 1/3 tego co miałam kiedyś na głowie...
włosy są fatalne... nie pomogło ścięcie do ucha rok temu, nic się nie wzmocniły... nie pomogło regularne stosowanie specyfiku Wax Henna Treatment (który ponoć działa cuda)...
nie potrafię dobrać odpowiedniej fryzury dla siebie... włosy są słabe więc już od kilku lat nie nakładam żadnych farb, na wielkie okazje czasem zakręcę trochę lokówką, albo potraktuję prostownicą, nie suszę suszarką, wypróbowałam już tysiąc szamponów różnych firm i nie ma poprawy... :(
najlepiej czuję się w długich włosach więc znowu zapuszczam... kiedy są za krótkie to ciężko sobie z nimi poradzić bo się lekko kręcą... ogólnie nie są ani proste, ani kręcone, raczej takie pofalowane...
ach!
może ktoś zna jakiś super preparat, który wzmocni moje włosy?
może ktoś ma takie włosy jak ja i znalazł fryzurę idealną dla siebie?
Proszę o rady!!
Odnośnik do komentarza
Gość tylkoTYiJAnaZawsze
Witam;)
moze spróbujesz szapmonu "DERMIKA", dostepny w aptece, moja siostra stosowała go przez miesiac i juz zauwazyła zmianę" jakby więcej włosów":)
poza tym do zniszczonych włosów polecam JEDWAB ktory mozna zakupic w sklepach fryzierskich, a takze 'serum na zniszczone końcówki' z AVON:) sama stosuje te kosmetyki i jestem bardzo zadowolona. POLECAM GORąCO
Odnośnik do komentarza
Gość bogunia78
Dziękuję za radę! do kosmetyków z Avonu mam dostęp, ale jeśli chodzi o szampon Dermika i Jedwab to chyba kupię dopiero jak będę w Polsce pod koniec sierpnia?... mieszkam za granicą i nigdy tu nie widziałam tych produktów...
a może ktoś jeszcze coś doradzi?
Odnośnik do komentarza
Gość elasaidai
ja miałam problem z wypadaniem włosów po rozjaśnianiu ,stosowałam regularnie przez miesiąc Maxi Krzem i włosy bardzo się wzmocniły ,w tej chwili stosuję zapobiegawczo 2 razy w tygodniu ,Maxi Krzem jest suplementem diety o najwyższej zawartości przyswajalnego krzemu ,którego źródłem jest ekstrakt z pędów bambusa ,dodatkowo wzmocniły mi się bardzo paznokcie ,polecam i pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...