Skocz do zawartości
Forum

Wymarzony pierścionek zaręczynowy


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Studentkaipi

Drodzy forumowicze...
Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę...
Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY.
I tu moja prośba...
JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA -
BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ.
Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie?
Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!!
Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie usmiech.gif
To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej.
Podaję link do ankiety:
https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T 5S7W
To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania.
Pomóż studentce!

Odnośnik do komentarza
Gość STUDENTKAETNO

Drodzy forumowicze...
Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę...
Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY.
I tu moja prośba...
JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA -
BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ.
Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie?
Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!!
Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie usmiech.gif
To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej.
Podaję link do ankiety:
https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T5S7W
To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania.
Pomóż studentce!

Odnośnik do komentarza

Ja dostałam mój wymarzony pierścionek zaręczynowy i jestem naprawdę bardzo szczęśliwa :) Nie wiem skąd mój facet wiedział że właśnie ten mi się podoba. Muszę przyznać że naprawdę się postarał i szczerze mnie zaskoczył ;). Pierścionek jest przepiękny wręcz olśniewający. Widać że został starannie wykonany z największą dbałością o szczegóły. A ja wciąż nie mogę uwierzyć że noszę go na palcu ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz wybór pierścionków jest ogromny. Mi osobiście podoba się połączenie klasyki z nowoczesnością. Na przykład taki model https://sklep.diamor.pl/pierscionki-zareczynowe/pierscionki-z-rozowego-zlota/pierscionek-z-rozowego-zlota-z-brylantami-051-ct-h-isi-p2-357-05-rozowe-zloto#/82-rozmiar_brylanty-8- gdzie znajdziemy połączenie różowego złota z klasycznymi brylantami. Stylowe i elegancki. Zdecydowanie przyciąga oko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...