Forum Ślub

Ślubna fotoksiążka?

~Janinka22

~Janinka22

Macie coś takiego? Ostatnio wpadłam na pomysł żeby odświerzyć zdjęcia ze ślubu i stworzyć na pamiątkę ślubną fotoksiążkę. Czy wy jesteście zadowolone z takiej książki? Gdzie ją zamawialiście? Jak to w ogóle się robi?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~pekada

~pekada

My również zrobiliśmy fotoksiążkę. Tutaj nawet nie chodzi o oszczędności, tylko o zdrowy rozsądek. Bo skoro mamy mieć dwójkę dzieci i 46 metrów mieszkania, to w jakiś sposób trzeba to pomieścić. A jeśli chodzi o koszty, to kupujemy na Empik Foto. Ceny różne, ale w zasadzie zawsze płacimy śmieszne grosze w stosunku do tego, ile by kosztowało klasyczne wywołanie odbitek.

~alicja plasz

~alicja plasz

Fotoksiążka? Empik Foto - tak się to najłatwiej załatwia, szybko i bez problemów, a przy okazji w fajnej jakości. Pewnie, że to kwestia oczekiwań, ale zamawialiśmy i nich wiele razy te fotoksiążki i jak dotąd wszystko za każdym razem było OK.

~MarzenkaZ

~MarzenkaZ

Ja mam dwie jedną z empiku druga z kserkopu. Obie mi się podobają, ale na stronie kserkopu ten konfigurator do samodzielnego stworzenia fotoksiążki jest lepszy w obsłudze.

aga2113

aga2113

To będzie naprawdę super pamiątka. Ja myślałam o tym, żeby na ślub zrobić takie fotoksiążki dla rodziców.

189960 aga2113 Kobieta, 24 lata, Gliwice
~seseroa

~seseroa

Hmmm... a czemu nie? Miałam coś takiego z Empik Foto. Opłacało się. Kosztowało mnie to śmieszne grosze, a jednak robiło wrażenie, ale my ogólnie od dłuższego czasu wrzucamy już tylko fotoksiążki - nie robimy normalnych albumów. Fotoksiążki są zdecydowanie wygodniejsze.

~kinia901

~kinia901

To jest cudowny prezent. Musisz trochę poszperać w necie, bo właśnie internetowo się najbardziej opłaca. Tak jak dziewczyny mówią, empik albo Albumyfoto, ja jeszcze ślubu nie miałam, ale planuję zrobić takie książki w prezencie dla rodziców, na pamiątkę :)

~kogis

~kogis

Zdecydowanie jestem na tak - to naszym zdaniem najlepsze i bardzo praktyczne rozwiązanie. A największe plusy? Po prostu - nikt nie wyciąga fotek, nie zniszczy tego. Poza tym - to bardzo estetycznie wygląda. W zasadzie już wszystkie zdjęcia mamy w takich albumach... A to kosztuje grosze i robi się online - zobaczcie na Empik Foto.

~sameko

~sameko

Pewnie, że tak. Robiliśmy ją dla siebie, a mieliśmy ją również jako prezent dla naszych rodziców. To jest fajne, mało kosztuje, a przynajmniej ma pamiątkowy charakter i się do tego wraca. Wiadomo - trzeba zebrać trochę fotek, ale samo składanie tego jest proste. Aplikacja Empik Foto jest banalna. Najdłużej trwa zebranie fotek ;-)

~diakomo

~diakomo

Tak, super pomysł, 2 razy robiliśmy już taki prezent. Plusem jest to, że do takich rzeczy się wraca, więc nie jest to typowy prezent zrobiony na siłę. Wprawdzie potrzebne jest sporo fotek, ale wrażenie można zrobić tym super. Empik Foto ma prostą aplikację do składania fotoksiążek, wszystko robi się online, a później dostawa do domu albo odbiór w Empiku. I to się opłaca.

~hasma

~hasma

Ok, aplikacja Empik Foto, ponad 200 zdjęć w fotoksiążce - ile czasu zejdzie mi ze złożeniem tego? W sensie - muszę wiedzieć, kiedy się tym zająć, żeby się z tym wyrobić. To ma być prezent dla naszych przyjaciół.