Forum Ślub

Ślubna fotoksiążka?

~Janinka22

~Janinka22

Macie coś takiego? Ostatnio wpadłam na pomysł żeby odświerzyć zdjęcia ze ślubu i stworzyć na pamiątkę ślubną fotoksiążkę. Czy wy jesteście zadowolone z takiej książki? Gdzie ją zamawialiście? Jak to w ogóle się robi?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~pekada

~pekada

My również zrobiliśmy fotoksiążkę. Tutaj nawet nie chodzi o oszczędności, tylko o zdrowy rozsądek. Bo skoro mamy mieć dwójkę dzieci i 46 metrów mieszkania, to w jakiś sposób trzeba to pomieścić. A jeśli chodzi o koszty, to kupujemy na Empik Foto. Ceny różne, ale w zasadzie zawsze płacimy śmieszne grosze w stosunku do tego, ile by kosztowało klasyczne wywołanie odbitek.

~alicja plasz

~alicja plasz

Fotoksiążka? Empik Foto - tak się to najłatwiej załatwia, szybko i bez problemów, a przy okazji w fajnej jakości. Pewnie, że to kwestia oczekiwań, ale zamawialiśmy i nich wiele razy te fotoksiążki i jak dotąd wszystko za każdym razem było OK.

~MarzenkaZ

~MarzenkaZ

Ja mam dwie jedną z empiku druga z kserkopu. Obie mi się podobają, ale na stronie kserkopu ten konfigurator do samodzielnego stworzenia fotoksiążki jest lepszy w obsłudze.

aga2113

aga2113

To będzie naprawdę super pamiątka. Ja myślałam o tym, żeby na ślub zrobić takie fotoksiążki dla rodziców.

189960 aga2113 Kobieta, 24 lata, Gliwice
~seseroa

~seseroa

Hmmm... a czemu nie? Miałam coś takiego z Empik Foto. Opłacało się. Kosztowało mnie to śmieszne grosze, a jednak robiło wrażenie, ale my ogólnie od dłuższego czasu wrzucamy już tylko fotoksiążki - nie robimy normalnych albumów. Fotoksiążki są zdecydowanie wygodniejsze.

~kinia901

~kinia901

To jest cudowny prezent. Musisz trochę poszperać w necie, bo właśnie internetowo się najbardziej opłaca. Tak jak dziewczyny mówią, empik albo Albumyfoto, ja jeszcze ślubu nie miałam, ale planuję zrobić takie książki w prezencie dla rodziców, na pamiątkę :)