Skocz do zawartości
Forum

Ślubna fotoksiążka?


Gość Janinka22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janinka22

Macie coś takiego? Ostatnio wpadłam na pomysł żeby odświerzyć zdjęcia ze ślubu i stworzyć na pamiątkę ślubną fotoksiążkę. Czy wy jesteście zadowolone z takiej książki? Gdzie ją zamawialiście? Jak to w ogóle się robi?

Odnośnik do komentarza

My również zrobiliśmy fotoksiążkę. Tutaj nawet nie chodzi o oszczędności, tylko o zdrowy rozsądek. Bo skoro mamy mieć dwójkę dzieci i 46 metrów mieszkania, to w jakiś sposób trzeba to pomieścić. A jeśli chodzi o koszty, to kupujemy na Empik Foto. Ceny różne, ale w zasadzie zawsze płacimy śmieszne grosze w stosunku do tego, ile by kosztowało klasyczne wywołanie odbitek.

Odnośnik do komentarza
Gość alicja plasz

Fotoksiążka? Empik Foto - tak się to najłatwiej załatwia, szybko i bez problemów, a przy okazji w fajnej jakości. Pewnie, że to kwestia oczekiwań, ale zamawialiśmy i nich wiele razy te fotoksiążki i jak dotąd wszystko za każdym razem było OK.

Odnośnik do komentarza

Hmmm... a czemu nie? Miałam coś takiego z Empik Foto. Opłacało się. Kosztowało mnie to śmieszne grosze, a jednak robiło wrażenie, ale my ogólnie od dłuższego czasu wrzucamy już tylko fotoksiążki - nie robimy normalnych albumów. Fotoksiążki są zdecydowanie wygodniejsze.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie jestem na tak - to naszym zdaniem najlepsze i bardzo praktyczne rozwiązanie. A największe plusy? Po prostu - nikt nie wyciąga fotek, nie zniszczy tego. Poza tym - to bardzo estetycznie wygląda. W zasadzie już wszystkie zdjęcia mamy w takich albumach... A to kosztuje grosze i robi się online - zobaczcie na Empik Foto.

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że tak. Robiliśmy ją dla siebie, a mieliśmy ją również jako prezent dla naszych rodziców. To jest fajne, mało kosztuje, a przynajmniej ma pamiątkowy charakter i się do tego wraca. Wiadomo - trzeba zebrać trochę fotek, ale samo składanie tego jest proste. Aplikacja Empik Foto jest banalna. Najdłużej trwa zebranie fotek ;-)

Odnośnik do komentarza

Tak, super pomysł, 2 razy robiliśmy już taki prezent. Plusem jest to, że do takich rzeczy się wraca, więc nie jest to typowy prezent zrobiony na siłę. Wprawdzie potrzebne jest sporo fotek, ale wrażenie można zrobić tym super. Empik Foto ma prostą aplikację do składania fotoksiążek, wszystko robi się online, a później dostawa do domu albo odbiór w Empiku. I to się opłaca.

Odnośnik do komentarza

Ok, aplikacja Empik Foto, ponad 200 zdjęć w fotoksiążce - ile czasu zejdzie mi ze złożeniem tego? W sensie - muszę wiedzieć, kiedy się tym zająć, żeby się z tym wyrobić. To ma być prezent dla naszych przyjaciół.

Odnośnik do komentarza

Ale to nie tylko na ślub. Robiliśmy takie prezenty na różne okazje i zawsze to się nam fajnie sprawdzało. Patrzcie jeszcze na to - https://www.empikfoto.pl/fotoksiazki Szablony są różne - można zrobić fotoksiążkę świąteczną i docelowo pomysł powinien się sprawdzić. Wiem, że trzeba posiedzieć nad składaniem tego, ale jako pomysł na prezent moim zdaniem coś takiego powinno się genialnie sprawdzić. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...