Skocz do zawartości
Forum

Fantazje, do których nigdy byście się nie przyznali


Gość olimpiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Do kreatora reklam

Reklama z humorem ale prosze nie epatowac takimi slowami jak "faja" z przymiotnikiem, może to niektore osoby urazic czy nawet wbic noz w serce, prosze pamietac, ze odbiorcy reklamy www.inventummax.pl sa osobami wrażliwymi, godnymi szacunku.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś byłem na mocnej imprezce w klubie i przypadkiem po pijaku wygadałem się dziewczynie ze marzę się obudzić kiedyś ze swojim ptakiem w jej ustach. I rano będzie sie gdy na porannym powstaniu robiła mi loda. 

I też właśnie jak tu piszecie wyznała mi że chciałby być suką i moją nie Wolnicą. Upiłem kiedyś ją spejclanie rozebrałem i przywiązałem delikatnie tak żeby mogła się wrazie co rozwiązać sama bo nie miałbym sumienia żadnej dziewczyny nigdy skrępować naprawdę tak na dobre. Obudziła się wystraszona lekko ale się jej spodobało i to bardzo. Albo też miałem fantazje teraz w święta seksu mikołajki i Mikołaja (nie wiem jak to nazwać) pod Chinkę kupilem specjalne erotyczne stroje zabawy było całe święta. 

Takich fantazji mamy czasem i mówimy je sobie i spełniamy też z taką ciekawych fantazji mojej dziewczyny było obudzić się ze spermą na twarzy spełniłem jej fantazje była pod wrażeniem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Belferkę opylić

Wylizać muszelkę matematyczki ze szkoły średniej. Uwaga, powiecie, że to aseksualne - ano nie, bo kobitka była super, mi się podobała.

Druga: aby bardzo uległy i kobiecy z wyglądu ladyboy obciągnął mi gałę. Podobno "szimejle" lepiej ciągną druta niż rasowe kobiety od urodzenia. Tylko tyle i aż tyle czyli bez analu, całowania. Nie jestem homo a tylko jednorazowo dla porównania kto lepiej opyla zwisy. Oczywiście rozumiem, że zdolność porządnego ssania pały może być cechą osobniczą,  a nie zależną od płci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...