Skocz do zawartości
Forum

Odlew intymnych części ciała


Kurczak1999

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy XXI wiek i ludzie dają swoim żonom/mężom odlewy swoich genitaliów... ? No niestety, to świadczy o tobie, ile dla ciebie znaczy dziewczyna - jest dla ciebie dupskiem do zabawy. Każda szanująca się i mądra kobieta gdyby dostałą taki prezent roztrzaskałaby go mężowi na łbie i wywaliła go z domu. Ale podejrzewam że znalazłeś sobie kogoś odpowiedniego dla ciebie więc pewnie się jej spodoba. XXI wiek, na was powinni jakąś trutkę wynaleźć, normalne to to nie jest, zachwycać się genitaliami w takim stopniu, ty chyba w życiu nie masz co robić i niczego nie osiągnąłeś poza tym że przestałeś być prawiczkiem dlatego się tak jarasz seksem i wszystkim z nim związanym. Słowo zboczeniec idealnie cię opisuje... mam nadzieję że chociaż zdajesz sobie sprawę że normalny to ty nie jesteś i jesteś po prostu zboczeńcem.

Odnośnik do komentarza

Nie to nie jest lepiej, morderca to morderca, nieważne czy jest V, XX, czy XXI wiek, a zboczeniec to zboczeniec, nieważne czy jest V, XX, czy XXI wiek!!! Niech sobie to robi w prywatnym zaciszu jak lubi ale pytał na FORUM CO O TYM SĄDZIMY i ludzie mają rację że normalne to nie jest, bez przesady z tą tolerancją i bezstresem!!! Pyta co sądzimy, ja też sądzę że to obleśne, zboczone i kolesiowi musi się bardzo nudzić w życiu.

Odnośnik do komentarza
Gość mądrala222

Haha widzę że pozjadaliście rozumy i zupełnie jak w dniu świra

zacytuje

"Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Wiecie kim jesteście jeśli uważacie że macie tylko wy racje?
ŚWIRAMI haha

Odnośnik do komentarza
Gość KurczakWariat

Z allegro jak chcesz przepis daj znać napiszę co i jak :)
Obecnie sprzedaje w jednym ze sklepów sex shop własonoręcznie wykonane świece (odlew mojego penisa) kupują dziewczyny na panieński wieczór :) kasa jest i mój penis krąży po polsce !!

Odnośnik do komentarza
Gość wera6666666

Cóż to takie artystyczne, może i powalone, ale fajne :)
Ja z chłopakiem raz po pijaku się tam zeskanowaliśmy, z czego teraz mi się chce strasznie śmiać. Były trudności z utrzymaniem du.p.ska nad skanerem ale sie jakoś poratowaliśmy nawzajem :D

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianpsw

Cześć Kurczak.
Jestem nowy na tym forum i jeszcze wszystkiego nie ogarniam. Możesz wyjasnic w jaki sposób utrzymałeś wzwód jak penis byl w formie? Czyżby przez stymulacje prostaty, a może jąder?
Mógłbyś przesłac instrukcje? Chyba, że masz jakiś filmik instruktażowy:)

Odnośnik do komentarza

Alginat miało być :)

Stosuje taki jak sosują stomatolodzy do wycisków zębów .

Nazywa się Kromopan

PS. jeszcze jeden sposób na to by fujara stała, podniecić się a potem ścisnąć za jajakami gumką recepturką lub opaską kablową wtedy krew nie ucieka z wacka i ona cały czas stoi, fakt że jest to nieprzyjemny ucisk i trochę boli ale można wtedy spokojnie zająć się robotą bez stresu że fujarka opadnie !

Odnośnik do komentarza

Wracam do głównego wątku. Według mnie to nie jest dla wszystkich.To jest odważne i nie kazdy by sobie pozwolil na cos takiego zwłaszcza,ze osoby trzecie - lub niepożadane moglyby rowniez zobaczyc. Mimo tego podoba mi sie pomysl jest to na pewno niebanalne i wyjatkowe. Kochanej osobie mozna podarować ;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...