Skocz do zawartości
Forum

Długi stosunek z mężczyzną i brak wytrysku


Gość Alinia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od pewnego czasu poznałam faceta, wszystko z seksem OK, ale on potrafi nieraz ponad godzinę albo wcale nie mieć wytrysku, ma "wytrenowany" narząd, bardzo twardy.
Zwróciłam uwagę, dlaczego jest tak. Powiedział że nosi bardzo obcisłe kąpielówki ( i to jest prawdą, ) i z tego powodu ma tak wytrenowany "narząd".
Czy faktycznie tak możną wytrenowac penisa,że cały czas stoi?

Odnośnik do komentarza

A ja się nie zgadzam z poprzedniczkami. Jeśli może godzinę albo dłużej się kochać, nie osiągając orgazmu - to ma wytrenowany "narząd" jak to nazywasz (dla mnie to po prostu penis - nazywajmy rzeczy po imieniu i nie wstydźmy się tego), tyle, że na pewno nie w wyniku noszenia obcisłych spodenek - to akurat nie jest zdrowe. Mężczyzna może osiągnąć taką umiejętność, jeśli w pełni kontroluje swoje ciało, swoja psychikę i potrafi zapanować nad całym motorem napędowym - pożądaniem, podnieceniem i chęcią szybkiego zaspokojenia się. Taki mężczyzna potrafi kobiecie zaserwować orgazm wielokrotny - więc uważam, iż akurat jest się z czego cieszyć. Ach - pod warunkiem, że chce w pełni kobietę zaspokoić - wtedy mamy do czynienia z bardziej lub mniej wyrafinowanym kochankiem w dosłownym znaczeniu tego słowa (i nie chodzi o ilość partnerek, a o jakość seksu). Pozdrawiam szczęściarę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Czemu jesteś tak konfrontacyjnie nastawiona ? To nie jest temat o który można się pokłócić ;] Nie uważam, że autorka tego tematu jest "mało zorientowana i nieświadoma" ale skoro zdecydowała się napisać ten post to znaczy że ma jakąś wątpliwość, coś ją trapi, chce coś zrozumieć.
Chętnie się dowiem jakie są jeszcze sposoby oprócz ćwiczeń wywodzących się z tantry na kilkugodzinny seks i wielokrotne orgazmy :)

Odnośnik do komentarza

Kornelia - rozumiem oburzenie w Twoich słowach, ale nie rozumiem słów! Nieadekwatnie je dobierasz... Poszukaj sobie znaczenia słowa "konfrontacja" bo twoja wypowiedź jest sprzeczna sama z sobą... A co do umiejętności kilkugodzinnego zaspakajania kobiety i traktowanie seksu jak prawdziwego aktu - cóż... to nie tylko kwestia ćwiczeń... Są mężczyźni - prawdziwi kochankowie, którzy nie potrzebują żadnych ćwiczeń.. Mają wiedzę, którą potrafią wykorzystać i doskonale panują nad swoim ciałem - to nie kwestia tygodni czy miesięcy ćwiczeń ale czasem i kilku lat. Autorce zaś odpisałam poważnie, gdyż, skoro ma wątpliwości - chciałam ją uświadomić, że to niekoniecznie jest nienormalne - godzinny seks bez wytrysku. Nie każdy jest taki świadomy... Wybacz - dla niektórych seks jest ogromnym tabu, wstydzą się nawet czytać cokolwiek na ten temat. Nie wszyscy potrafią o tym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Motylek27, Ty też nie rozumiesz intencji moich słów. Dlaczego doszłaś do wniosku że jestem oburzona ? Nie mam powodu być oburzona. Znam znaczenie słowa konfrontacja, jest to min. "zmierzenie się przeciwników politycznych lub ideologicznych". Wyrażenie postawa konfrontacyjna znaczy tu po prostu tyle, że jesteś nastawiona na prowadzenie sporu, podczas gdy temat kompletnie tego nie wymaga.

>Autorce zaś odpisałam poważnie,
> gdyż, skoro ma wątpliwości - chciałam ją uświadomić,
> że to niekoniecznie jest nienormalne - godzinny seks bez
> wytrysku.

Zaraz, zaraz czy to nie Ty w ostatnim poście sugerowałaś mi,że uważam że autorka postu jest nieświadoma że godzinny seks bez wytrysku jest normalny ? A teraz pośrednio przyznajesz,że jednak autorka nie zdaje sobie z tego sprawy. I kto tu ma problemy z logiką ?
A co do samej tantry to nie ogranicza się ona jedynie do ćwiczeń fizycznych czy oddechowych, jest czymś więcej: praktyką duchową. A co to za wiedza którą posiadają Ci samorodni kochankowie i co konkretnie robią żeby osiągać dobre rezultaty ?

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

I ostatnie, najważniejsze: godzinny seks bez wytrysku jest normalny gdy facet świadomie dąży do takiego rezultatu, jeśli natomiast chce skończyć wcześniej a nie może to jest to objawem jakiś zaburzeń. Po poście założycielskim trudno wywnioskować z którym przypadkiem mamy do czynienia.

Odnośnik do komentarza

Ech.. widzę, że się nie dogadamy kornelko... Celem moim nie jest wprowadzanie sporu. I powiem Ci, tak namotałaś z Twoja ostatnia wypowiedzią, że doprawdy ciężko z nie coś wywnioskować... Na siłę szukasz czegoś w moich wypowiedziach, a przecież bezsensownym są takie słowne potyczki... Ja się bynajmniej poddaję... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Przecież to nie kto inny tylko Ty zaczęłaś tą dyskusję od sugestii że nie czytam że zrozumieniem i że przypisuję autorce niewiedzę :) Po czym sama przyznałaś że autorka mogła tej wiedzy nie posiadać :)

Odnośnik do komentarza

Dyskusję ze mną zaczęłaś Ty kochana.. Ja napisałam ,że autorka może nie wiedzieć, czy to jest normalne - sama miała wątpliwości skoro napisała tak? Ja wyraziłam swoje zdanie i wiedzę na ten temat. A to, że są kochankowie "bez wyćwiczenia" - to pewnego rodzaju dar. Ale pewnie nie znasz ani jednego - i wcale się nie dziwię, wiele nie zna, bo jest ich bardzo niewielu i są raczej niezauważani, bo to na pozór prości mężczyźni (w sensie nie żadne macho czy playboy). Słyszałaś kiedyś o sztuce kochania?

Odnośnik do komentarza
Gość Kornelia.

Ja tylko dodałam komentarz do Twojego postu, polemikę rozpoczęłaś Ty.
"Po trzecie - skąd wiesz, że autorka jest mało zorientowana i nieświadoma tego, że to może być normalne ?"
Najpierw zarzucasz mi coś o czym nie pisałam po czym zaprzeczasz sama sobie przyznając, że jednak autorka miała jakieś wątpliwości, nie była czegoś świadoma.
Masz rację, nie znam takich samorodnych talentów które bez żadnego przygotowania, sami z siebie potrafią kochać się parę godzin i dostarczyć kobiecie kilku orgazmów, ale znam paru tantryków więc wiem że jest to możliwe i że można to "wyćwiczyć" :)

Odnośnik do komentarza

Istnieje jeszcze możliwość, że jest w 100% zdrowym samcem i tylko dlatego ma wzwód członka, jednakże by osiągnąć satysfakcję nie można przyrównać mężczyzny tylko do tego jednego efektu - czyli "jest wzwód to orgazm murowany". Napisz jak długo jesteście ze sobą i jakie są wasze relacje czysto damsko męskie na bazie przyjaźni i zrozumienia.

Ćwiczenia i terapia kręgosłupa http://www.nubax.pl

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny , o czym Wy w ogóle rozmawiacie . Sorry ale jak was słucham to wariuje . Normalny facet może dojść szybko , albo dłużej , to zależy jak mu się chce . Ja na przykład jeżeli chcę pobawić się dłużej , wybieram pozycję , która mnie stymuluje mniej , chcę dojść biorę się ostrzej do dzieła itd . Narzekanie że facet może godzinę to trochę dziwne ze strony kobiety. Chce orgazmu u faceta to niech nad nim popracuje ( seks oralny np. ) . Doszukiwanie się podłoża chorobowego to dziwne podejście. Lubię się długo kochać bez orgazmu ,bo to po prostu dłuższa przyjemność , od partnerki zależy czy jej się to podoba czy nie . Pierwszy orgazm jest najlepszy i to co przed nim . Dziewczęta .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...