Skocz do zawartości
Forum

Jak przestać być prawiczkiem?


Gość amek

Rekomendowane odpowiedzi

Camil Witaj, mam ten sam problem ,mam 29 lat kobiety się do mnie uśmiechają , a ja tez nie potrafię do nich zagadać ,
Jestem prawiczkiem i ciężko się z tym czuje . nie dawno myślałem że skończę ze sobą ,ale przetrwałem i walczę nadal.[/quote]

Odnośnik do komentarza

No fanie ja mam 22,5 roku i tez jestem prawiczkiem i ten sam problem, też jestem chyba przystojny bo czesto zaczepiaja mnie dziewczyny mimo to jakoś nie potrafie rozwinac tematu i wydaje mi sie ze tez mam depresje ale to co przeczytalem, ze są jeszcze starsi prawiczkami, jakos mnie pocieszylo ze nie jestem sam doskonale was rozumiem i mam tylko jedna rade- iść do prostytutki na cala noc, poniewaz godzina nie zawsze wystarczy, wraz ze stresem moze pojawić sie brak erekcji, a do tego przed spotkaniem wypić pół butelki wina(alkochol doradziła mi pewna prostytutka, poniewaz wlasnie ze stresu chyba nawet erekcji nie mialem) sory za nieskladne zdania ale polonistą to ja nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Z tym alkocholem to tak żeby sie nie najebać.( no i jak cos to ja jeszcze nie byłem, ale uważam ze to najlepszy sposób) a jesli chodzi o prostytutki to znajdziecie na stronie roksa.pl
przyjmą was u siebie po cichu nikt o tym nie bedzie wiedział

Odnośnik do komentarza

I jeszcze na koniec dodam, zeby nie chodzić regularnie to tylko tak na pierwszy raz a pozniej znalesc sobie jakas dziewczyne, bo to jednak nie są tanie rzeczy, nie traktuje kobiet rzeczowo mam na myśli ze poznać dziewczyne i byc moze sie zakochać, wiec nie kometujcie tego dziewczyny bo wy wcale lepszych rad nie udzielalyscie.

Odnośnik do komentarza
Gość samo życie

~lidka271
A mnie się to bardzo podoba:) Fantazjuję o poznaniu cichego, skromnego i trochę bojaźliwego chłopaka, żeby go poderwać!:D Prawiczka! To byłoby super!!! Chciałabym być pierwszą dla niego!!! Mogłabym go nauczyć wszystkiego tak jak mi się podoba! Podoba mi się kiedy facet się wstydzi i boi kobiety to mnie podnieca strasznie!:) Dla mnie to znak że będzie wierny i szanuje kobiety i się nie puszcza i nie jest świnią śliniącą się na wszystkie cycki! pozdrowienia dla panów!:)

Strasznie naiwne. Mam cos takiego za sobą. Nie było to moim marzeniem. Zanim do czegokolwiek doszło, było wiele lat przyjaźni. Mieliśmy 26 lat, kiedy zaiskrzyło mocniej. A jak doszło do zbliżenia, nagle przyjaźń z jego strony się skończyła, spanikował jak szczyl. Fakt, był niesamowity w łóżku, ale tylko 2 razy. Stracił prawictwo i odbiło mu. Potem nic już nie było, a on nadal żyje w celibacie od 10 lat. Tak więc to nie wygląda tak, jak w marzeniach.

Odnośnik do komentarza
Gość sprawdź

Zainteresował mnie post pana rozpoczynającego dyskusję, która następnie stała się nagonką na inność tego mężczyzny. Czytałam kiedyś o tym co pana dotknęło, mężczyźni hetero którzy nie akceptują narzuconej im przez naszą kulturę chęci grania zdobywcy. Jest to dla nich poniżające, co uniemożliwia im normalne, zdaniem ogółu funkcjonowanie w sferze damsko -męskiej. Efektem tego jest frustracja i wycofanie. Jedynym lekarstwem na to jest zamiana ról, nie wiem jak to ubrać w ładne słowa
więc powiem prosto z mostu, potrzebuje pan starszej samotnej kobiety która będzie zabiegać o pana względy. Łatwo powiedzieć trudniej wykonać na pewno tak ale internet daje wiele możliwości.

Odnośnik do komentarza

Amek najpierw musi Pan się zmienić tzn. zmienić swój sposób na lepsze życie.
Partnerki w taki sposób jak Pan to robi to nie zdobędzie pan wcale bo kobiety takich facetów jak Pan nie chcą (to jest moje zdanie nie wiem jak inni uważają).
W życiu nie jest ważny seks inne rzeczy też są ważne ( nie będę wymieniał bo każdy z nas wie o takich rzeczach)
Powiem Panu tyle ja też nie chce być już prawiczkiem, a mam niecałe 17 lat.

Odnośnik do komentarza

chłopie, widać, że orgazmem dla ciebie jest pieszczenie pieniądza a nie seks z kobietą i stracenie dla niej trochę spermy czy kilku drinków.
Przy tak podejściu do kobiet i pieniądza, pozostaje Ci tylko walenie konia, za darmo, kumasz już drogi, za przeproszeniem, ....? Asia
PS: a już miałam ochotę pojechać z Tobą pod namiot, bo jestem akurat wolna.

Odnośnik do komentarza

wild_wind (07-08-2005 11:55:00) Odpowiedz cytując
Jeśli jest pozbawiony miłości,jest całkowicie nieseksualny, bo staje się wówczas np. ucieczką od samotności, zadośćuczynieniem, niby gwarancją wierności, głodem pożądania, który chcemy za wszelka cenę zaspokoić, potwierdzeniem własnej seksualnośći , dowartościowaniem się, wyładowaniem złości, zemstą, sposobem na nudę, służy dominacji i kontroli, wynikiem społecznej presji, sposobem na depresję, buntem, wypływa często z poczucia winy.... taki seks sprawia ból , upokarza, rozczarowuje.
Jeśli te nieseksualne potrzeby zostawimy przed drzwiami sypialni , wtedy seks ma szansę stać się czymś pięknym, prawdziwym, pełnym rozkoszy i przyjemności. Stanie się sposobem wyrażania miłości, radości , zachwytu . Znikną niepokoje a seks będzie czymś dobrym, pożytecznym, pięknym, potrzebnym i oczywistym.
Bo najpiękniejszy seks to ten bardzo ale to bardzo seksulany.:))

Odnośnik do komentarza

Drogi Amku, same marzenia o straceniu prawictwa, to za mało. Potrzebna jest elementarna wiedza. Zwierzęta mają instynkt kopulacji, natomiast człowiek musi się tego nauczyć. Proponuję wyguglać "fizjologię seksu" , tam dowiesz się co i jak robić, by baba nie dała Ci po pysku i z łóżka nie wygoniła. Powodzenia. Nara.

Odnośnik do komentarza

Kolego! Coś Ci fajnego podpowiem. Znajdź sobie stronę w Internecie "Sponsorki.pl " lub "Sponsorki, sex anonse... " i tam bodajże na trzeciej stronie pośród ogłoszeń są Panie które czekają na takich jak Ty. ty jesteś wolny , babeczki są wolne i koło twego wieku więc nawet można pomyśleć o stałym związku. Znajdź stronę , znajdź Panią i bawcie się dobrze. Najlepszego na święta!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...