Skocz do zawartości
Forum

Problem czy moja dziewcdyna moze zajsc w ciaze?


Gość Marcinxddd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcinxddd

Witam mam problem. Z dziewczyną uprawiam miłość co 2 dni. Zabezpieczamy się za pomocą 2 metod. Ja nakładając prezerwatywe zaś dziewczyna biorąc tabletki antykoncepcyjne. Dziewczyna raz na jakis czas zapomni o tabletce i bierze ja 2-4 godzin później . Czy jest szansa żeby zaszła w ciążę jeśli doszedłem w niej, a wcześniej prezerwatywa się zeslizgnela I została w środku?

Odnośnik do komentarza
Gość do buraka

chłopie, prezentujecie totalną ciemnotę w tej materii! Jeżeli tabletki, to po chuj guma, czy kalendarzyk?
Jak już dziewczyna jest tak nieodpowiedzialna, to kup w aptece globulki Oval Patentex , wsadź jej do pochwy globulkę na 10 minut przed wprowadzeniem penisa do pochwy
i będzie wilk syty i owca cała, kumasz buraku?

Odnośnik do komentarza

cyt. Z dziewczyną uprawiam miłość co 2 dni.
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Pomyliłeś pojęcia. To co robisz, to kopulacja a nie miłość. Jest to kopulacja podobna to tej psiej, czyli szczepienie się genitaliami psa z suką, na oczach przechodniów. Uważaj, bo jak będziecie to robić na ławce w parku, to się szczepicie jak ww. psy, i tylko lekarz was rozdzieli specjalnym zastrzykiem. Dacie ubaw przechodniom, buuaaahhhaaa

Odnośnik do komentarza
Gość Gustlik33

~Szymonnowak
Chłopak może zielony jest w tym temacie I tego nie rozumie. Zamiast mu pomóc to obrzucacie to błotem.

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Tylko wstrząsowa metoda pozwoli zapamiętać wytknięte błędy i wyciągnąć na przyszłość wnioski.
Lepsze nieszkodliwe błoto, niż niechciana cionrza, prowda?

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autora

zapamiętaj na dalsze życie seksualne:
1. umyć genitalia
2. wybrać dzień niepłodny, a 11 dni przed spodziewaną miesiączką, to 100% dni niepłodne
3. na wszelki wypadek wsunąć do pochwy globulkę Oval Patentex
4. dopiero w dniach płodnych założyć na siurka dodatkowo gumkę
5. Antykoncepcja hormonalna u dziewczyny, nie wymaga ani gumki, ani globulki, ani wytrysku poza pochwą, czyli można spuszczać się do środka bez ryzyka ciąży.
6. po seksie należy umyć genitalia, nie tylko ze względu na smród, ale i chorobę bakteryjno-grzybiczą., gdyż nasienie jest doskonałą pożywką dla drobnoustrojów chorobotwórczych.

Odnośnik do komentarza

Aby tabletki były skuteczne należy je brać regularnie, dlatego w takich sytuacjach niepewnych sprawdzajcie czy dziewczyna ma owulację- ja używam testera owulacji ze śliny afrodyta, i wiem, że muszę się bezwzględnie zabezpieczać, tester kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jest ryzyko w Waszym wypadku, trzeba wykonać test ciążowy, jeśli nie pojawi się miesiączka. Jeśli Twoja dziewczyna nie ma głowy do antykoncepcji może warto pomyśleć o czymś innym, np. diafragmie caya ? na naturalna-plodnosc w sklepiej ją zamówicie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...