Skocz do zawartości
Forum

Trójkąt w naszym małżeństwie


Gość Mążpelenszczescia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mążpelenszczescia

Witam
Oboje z żoną mamy 30l. Ostatnio często planujemy trójkąta w układzie 2m+1k. Niestety nie mamy drugiego faceta. Parę dni temu jakieś 2-3dni temu żona podrzuciła mi pomysł aby do trójkąta doszedł jej były facet z którym zerwała kilka lat temu. Teraz są przyjaciółmi. Niestety nie wiem czy to dobry pomysł aby współżyć z nim.
Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

mążpełenszczęścia a raczej Nieszczęścia powinieneś mieć nick skoro wasza miłość jest tak cienka że nie wystarcza wam jedno drugiemu.To co macie zamiar zrobić to dobry początek rozpadu małżeństwa.Po za tym mnie było by zwyczajnie wstyd gdyby żona poszukiwała kogoś do trójkąta przecież to sygnał że jesteś słabym kochankiem dla niej.Współczuję głupiego pomysłu.

Odnośnik do komentarza

jak chcesz spróbować takiego układu to od razu radzę ci zaopatrzyć sie wcześniej w tabletki na większy wytrysk i potencję - prosent 600 żebyś nie wypadł gorzej niż kochanek. My już jakis czas tak sie zabawiamy z żoną i mamy stałego o 18 lat młodszego ode mnie bulla.  

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jeżeli dajesz komuś posuwać swoją żonę lub dziewczynę, to już koniec związku w bliższej lub dalszej perspektywie. Nie ma to znaczenia czy jest to trójkąt, ponieważ dla kobiet jest czymś więcej niż dla mężczyzn na gruncie emocjonalnym. Chciałbym cię poprosić abyś sobie zwizualizował że jakiś koleś rucha ci kobietę i zadaj sobie pytanie jak się z tym czujesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...