Skocz do zawartości
Forum

Całkowity brak sexu w związku


Farciarz73

Rekomendowane odpowiedzi

U mojej partnerki pojawił się całkowity wstręt do sexu. Od miesięcy nie pozwala mi się do siebie zbliżyć i jak powiedziała przyzwyczaj się do tego bo tego nie chcę i nie potrzebuje. Nadmieniam że ta sytuacja się pojawiła wcześniej. A dokładniej gdy u niej zaczęły się problemy ze zdrowiem. Wykryto u niej w końcu po dokładnych badaniach Hashimoto. Może i to ma jakiś wpływ na to, ale u mnie przez to narasta frustracja i zaczynam niestety myśleć o rozstaniu się lub znalezieniu sobie kochanki bo naprawdę nie wyrabiam psychicznie. Boję się tego zrobić bo mamy dwójkę dzieci i mam świadomość że na tym one ucierpią. Jednakże taki związek jest zwyczajnie chory. Przez to dochodzi coraz częściej między nami do kłótni. Najgorsze jest jednak to że moja partnerka nie przyjmuje tego do świadomości i ignoruje ten problem bo jej jest tak dobrze.

Odnośnik do komentarza

Czy partnerka ma wyregulowane hormony? Bo jest ryzyko,ze brak ochoty na seks może wynikać u niej z niewyregulowania hormonow

Druga opcja : jest po prostu przepracowana. Szczegolnie jesli pracuje zawodowo i opiekuje się dzięcmi

Co polecam: rozmowa, wykonanie badań hormonalnych, ewentualnie mozna wypróbować w ostateczności tabletki na libido. Dla kobiet.

Odnośnik do komentarza

Niestety na pytanie o hormony nie jestem w stanie odpowiedzieć ponieważ jak powiedziała jej pani endokrynolog jej organizm nie jest jeszcze ustabilizowany. Wciąż musi co trzy miesiące robić badania TSH i FT4 i z tymi wynikami lata do Polski na leczenie. Niestety jak się okazuje pomimo zwiększonej dawki leku jej wyniki wciąż są dość kiepskie.

Odnośnik do komentarza

Wbrew pozorom nie, Dużo tutaj zalezy od tego jaki jest skład bo skłąd tabletki na libido mogą mieć bardzo rożny..Jedne lepszy jedne gorszy Odradzam ogolnie asequrellę ponieawz nie ma w sobie w zaadzie niczego co mogłoby pomóc na libido. Dobra jest stimea. Najlepszy sklad mają moim zdaniem jednak tabletki libido therapy. Główne składniki to:
Larginina
buzdyganek naziemny
Catuaba
Miłorząb dwuklapowy
wapń
I każdy z tych składników ma działanie na libido. I to naukowo potwierdzone.

Odnośnik do komentarza

Nie dowiesz się w sumie dopóki ich nie wypróbujesz. Wydaje mi się, ze najlepiej jest tutaj osobiście sprawdzić na ile działają na nas tego typu tabletki. Na niektóre kobiety zadziałają, nią niektóre nie Jest to indywidualnie. Co nie znaczy, ze nie warto jest spróbować. Na tabletkach libido therapy napisane jest, że kuracja powinna trwać mniej więcej 3 miesiące i tyle właśnie proponowałbym je brać. Jeśli podziałają to super, jeśli nie, trzeba próbować innych sposobów.

Odnośnik do komentarza

porozmawiajcie poważnie o waszej przyszłości bo jako facet wiem co czujesz sam byłem w takiej sytuacji z jednej strony kocham tą kobietę z drugiej nie mogę być blisko bo ona nie chcę. W moim przypadku dobrze się ułożyło bo sama zrozumiała że robi krzywdę naszemu związkowi i zaczęła brać chociaż te dwa razy w tygodniu gdy umawialiśmy się na seks pigułki Feminam Libido to najlepsze jakie znalazłem w internecie żeby pobudzić kobietę w składzie jakieś zioła z USA chyba i Brazylii są ale po prostu działanie rewelacyjne kobieta Wamp nie do poznania taką jaką zawsze kochałem :)) Panowie nie rozpaczajcie nad swoim losem tylko bierzcie sprawy w swoje ręce..... głupio zabrzmiało raczej bierzcie swoje kobiety ;)) UWAGA Rozwód to ostateczność jeśli już to młoda kochanka za pieniądze.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...