Skocz do zawartości
Forum

Jak namówić na seks?


Gość Kuba1717

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i kumpel mamy koleżankę. Znamy się z nią już od kilku lat. Od jakiegoś czasu zastanawiamy się, jak namówić ja na seks. Może to dziwnie brzmi, ale ona coraz bardziej nas kręci. Spotykamy się z nią często, zagadujemy. Ona traktuje to bardziej jako przyjaźń, ale my już niekoniecznie. Tzn na początku jak najbardziej,ale wtedy to byliśmy słodkimi dzieciakami, które o seksie nie myślały. Teraz jest inaczej, przynajmniej z naszej strony. Nie chcemy jej zmuszać, to oczywiste, ale nie ukrywamy, ze mamy ochotę na coś więcej. Ale no.. nie wiemy, jak to ugryzc. Jak ja namówić do tego, przekonać. Ku...., nie chcę,żeby ktoś to źle odebrał czy uznał nas za napalonych małolatów, nie chcemy też obrazić jej. Miał ktoś taka sytuacje? Mieliście kolegów/koleżanki i z czasem przerodziło się to w coś więcej? Wyszło to tak samo z siebie czy jednak jedna ze stron bardziej do tego dążyła? Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

To zalezy czy jestescie na zainteresowani w kontekscie fizycznym ( chcecie jednorazowego numerku ) czu obydwoje sie zakochaloscie ? Nigdy nie bylam w takiej sytuacji ale ja na waszym miejscu szczeze pogadalabym z dziewczyna i delikatnie dalabym jej do zrozumienia ze ona sie wam podoba . Musicie byc bardzo ostrozni bo ona moze to zle zrozumiec albo pomysli ze chcecie ja wykorzystac . A chyba nie chcecie stracic wieloletniej przyjazni przez swoje niespelnione fantazje. Pozatym pomyslcie o tym jak wygladalaby wasza relacja po tym zdarzeniu . Z ciekawosci: ile macie lat ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...