Skocz do zawartości
Forum

Czy połknięcie spermy jest dobre?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może to dziwne o co zapytam ale chodzi o sprawy łóżkowe chłoak chce zebym mu zrobiła loda nie zbyt lubie to robic gluio mi o tym pisac ale czy połkniecie spermy jest dobre ? bo nie lubie tego nie robilam

Odnośnik do komentarza
Gość do dziewczyny

siusiaka się nie bierze do buzi ani się nie połyka spermy.
w ten sposób na pewno nie będziesz miała dzieci. opanuj się trochę.

ogólnie dziewczyny nie wolno brać siusiaków do buzi ani połykać go i tym podobne ani jeść. tam przecież jest cewka moczowa i może być mocz

siusiak nie jest do "jedzenia" zrozumcie to

skąd się w ogóle takie coś wzięło ja tego nie rozumie. Tak po za tym SIUSIAK JEST DO SIKANIA I DO KOPULACJI

Odnośnik do komentarza
Gość Dziewczyna74

Siusiaka mozna brać do buzi....ssać go i lizac...a seks oralny jest bardzo przyjemny. Co do połykania spermy ....to jeśli masz obawy niech partner wytrysnie ci na piersi...(np.tak się wcześniej umowcie) i wtedy jej spróbuj. Samk jej zależy od wielu czynników- głównie od pożywienia. Pozdrawiam i życzę udanych eksperymentów.

Odnośnik do komentarza
Gość pani doktór

sperma jest wysokowartościowym białkiem, więc z powodzeniem może zastąpić plaster szynki!!!
Jedyny szkopuł, to możliwość zarażenia się wirusem brodawczaka, który bytuje w okolicach narządów płciowych i odbytu. Na wirusa nie ma szczepionki, i grozi to obrośnięciem brodawkami twarzy i całego ciała. Myślę, że jak chłopak zobaczy Cię wyglądającą jak małpa, obrośniętą brązowymi brodawkami, to mu nawet nie stanie i czym prędzej spierdoli z łóżka. Napisz jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Gość do dziewczyny74

siusiak nie jest do jedzenia nie wolno go brać do buzi. to jest narząd rozrodczy do kopulacji a nie do jedzenia ssania i lizania, każda dziewczyna się na pewno ze mną zgodzi

w ten sposób jest to po prostu nie szanowanie dziewczyny
takie rzeczy robią tylko kobity lekkich obyczajów.

szanujmy siebie na wzajem

seks oralny (powinno się całkowicie zlikwidować) usunąć ponieważ nie jest to normalny seks jak można brać siusiaka do buzi Fuuuuj

Odnośnik do komentarza

dziewczyno co robisz chcesz brac do ust to co nie jest do tego przeznaczone,robia to za kase kobiety lekkich obyczajow a ty chcesz za darmo,nie brzydzisz sie brac do ust tego hujka,a wogole skad ten mlodzieniec ma takie kurewskie doswiadczenie ,zreszta nachlaj sie jego spermy nie bedziesz musiała juz niczego jesc,gorszego nic juz nie ma jak kutasek w gebie.

Odnośnik do komentarza
Gość do posta

~flaks
dziewczyno co robisz chcesz brac do ust to co nie jest do tego przeznaczone,robia to za kase kobiety lekkich obyczajow a ty chcesz za darmo,nie brzydzisz sie brac do ust tego hujka,a wogole skad ten mlodzieniec ma takie kurewskie doswiadczenie ,zreszta nachlaj sie jego spermy nie bedziesz musiała juz niczego jesc,gorszego nic juz nie ma jak kutasek w gebie.powodzenia nazryj sie jego i zygaj jestes dziwka.

zgadzam się z tym tylko kobiety lekkich obyczajów tak robią

Odnośnik do komentarza
Gość KATASTROFAS

ze takie cos jak ty chodzi po swiecie i pyta czy mozna pic sperme,radze idz do burdelu pracowac to ci dadza za to kase,to robia tylko dziwki ,ale nie za darmo ponizaja sie ssa kutaski.SMACZNEGO DZIWECZKO,NACHLAJ SIE SPERMY I WYRZYGAJ.

Odnośnik do komentarza
Gość diabełko

~do dziewczyny74
siusiak nie jest do jedzenia nie wolno go brać do buzi. to jest narząd rozrodczy do kopulacji a nie do jedzenia ssania i lizania, każda dziewczyna się na pewno ze mną zgodzi

w ten sposób jest to po prostu nie szanowanie dziewczyny
takie rzeczy robią tylko kobity lekkich obyczajów.

szanujmy siebie na wzajem

seks oralny (powinno się całkowicie zlikwidować) usunąć ponieważ nie jest to normalny seks jak można brać siusiaka do buzi Fuuuuj

Odnośnik do komentarza

w spermie są zawarte plemniki które w połączeniu z drogami rodnymi kobiety dzięki któremu powstaje nowe życie czyli dziecko.

cyt:
uprawiając seks oralny czyli jak dziewczyna bierze siusiaka do buzi i wytrysk nasienia (spermy) też jest do buzi

to tak jak byście zjadali własne dzieci
sperma albo nasienie nie wnikam jak na to mówicie powinno trafić do dróg rodnych kobiety i nigdzie indziej

nie uprawiajcie seksu oralnego nie bierzcie siusiaków do buzi ( dziewczyny ) w ten sposób nie szanujecie drugiej osoby
ponieważ jest to niezgodne z nauką kościoła. Kościół dopuszcza tylko seks normalny czyli połączenie plemnika z drogami rodnymi kobiety

Odnośnik do komentarza
Gość siusiak do buzi

nigdy tego nie rób nie bierz siusiaka do buzi.

mnie to w ogóle dziwi że dziewczyna w ogóle może w ogóle o takim czyś pomyśleć i zrobić.

skąd się takie coś u was wzięło dziewczyny siusiaków się nie zjada
one NIE są od tego żeby jej jeść.

Odnośnik do komentarza
Gość siusiak do buzi

~bhctfuhj
Jak to czytam to mi się śmiać chce xd seks oralny jest jak najbardziej normalny ^^ nie ma nic złego w sprawianiu sobie przyjemności.

czy według ciebie branie siusiaka do buzi jest normalne
według mnie jest to obrzydliwe.

jak dziewczyna może takie coś brać do buzi siusiaka

Odnośnik do komentarza

Ktoś kiedyś powiedział: każda to robi tylko niektóre z połykiem, a inne bez ;) Możesz to zrobić ale tylko wtedy gdy sama tego będziesz chciała. Większość mężczyzn opisuje to jako doświadczenie pełnej akceptacji jego ciała przez jego partnerkę. Ja osobiście lubię gdy partner całuje mnie całą - też lubię całować i pieścić całe jego Ciało.
Ksiądz w konfesjonale zalecił mi by też tego się nie obawiała bo kościł każe kończyć w wagine - to info dla katolików!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...