Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja w młodym wieku a zdrowie


Gość mily44

Rekomendowane odpowiedzi

Pozytywna strona to na przykład taka, że rozładowujesz napięcie seksualne w bardzo łatwy sposób. Poza tym nie udowodniono, że masturbacja może być niezdrowa. Choć podobno czasami może powodować mniejsze lub większe problemy w dalszym pożyciu seksualne.

Odnośnik do komentarza
Gość prosisz i masz

Jeżeli jest prawidłowo prowadzona w optymalnej ilości np.3 razy/tydz i prawidłowym odżywianiu, to jest dobrym treningiem i ochroną przed chorobą, w myśl prawa biologicznego, że narząd nieużywany zanika lub rakowacieje. Co to znaczy prawidłowo? Otóż, łapy i siurka przed waleniem konia należy umyć i posmarować ręce i żołądź lubrykantem KY by nie uszkodzić żołądzi i napletka, gdyż masturbacja polega na pocieraniu żołądzi napletkiem & dłonią & pizdą. Po wytrysku należy zaraz umyć siurka, bo mogą namnożyć się bakterie i powstać okropny smród zgniłych śledzi.
Druga sprawa, to zaniedbania szkolne i później bez zawodu trafienie do noclegowni i kromki żebraczego chleba. Notabene, w śmierdzącej noclegowni o głodzie i chłodzie, siurek nawet ci nie stanie, więc będzie wielki chuj z masturbacyhnego sieksu, buuaaahhhaa żółtodziobie Narka.

Odnośnik do komentarza
Gość genowefa 2

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 15-stą wiosnę i pod stanikiem mało mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Genowefa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...