Forum Seks

Brak bólu podczas pierwszego razu

~baska19

~baska19

Ostatnio powiedzmy że "współżyłam" z chłopakiem. Bo to nie był taki normalny sex. Włożył, wyjął i tak kilka razy, nie skonczyl. I tu pytanie: Czemu mnie nie bolało (w ogóle) i nie krwawiłam (w ogóle) ? Czy coś jest nie tak?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ren333

~ren333

Hej. Ja miałam tak samo. Pierwszy stosunek był całkowicie bezbolesny i żadnych innych dolegliwości typu lekkie krwawienie, też się nie pojawiło. Myślę, że to wina używania tamponów. Pamiętam, jak kiedyś gdzieś źle mi się ułożył i musiałam szybko go wyjmować, bo jak usiadłam poczułam ból. Myślę więc, że to wtedy straciłam dziewictwo. Tylko tak mogę wytłumaczyć brak bólu przy pierwszym razie. Pozdrawiam

~baska 19

~baska 19

Tylko problem w tym że ja nie używałam i nie używam tamponów...

sindy81

sindy81

moze po prostu nie krwawilas a bolec nie bollo bo nie kazda kobiete jakos wyjatkowo boli

19 sindy81 Kobieta, 38 lat, Katowice
Natalia Bator

Natalia Bator

Skoro nie był to pełny stosunek, a tylko włożenie penisa do pochwy, być może wcale nie doszło do rozdziewiczenia, ale np. tylko do naderwania błony dziewiczej, a tym wypadku wcale nie musiało boleć i nie musiałaś krwawić.

26 natalia-bator Kobieta, 32 lata, Lublin
~misiek

~misiek

A może nie masz błony dziewiczej? Czy mozna nie miec błony dziewiczej? Tak fizjologicznie?

~baska 19

~baska 19

ach, zapomniałam, że mój wilczur mnie od tyłu dziabnął, ale nie skleszczyliśmy się. Czyżby jego siurek mnie mógł rozdziewiczyć? Krwi ani bólu też nie było. Głupio mi przed chłopakiem, bo mówiłam mu, że robię to pierwszy raz.