Skocz do zawartości
Forum

Badania


Rekomendowane odpowiedzi

Gość nie mądrz się tak

kwiatuszek2
Jeżeli jesteś przemęczony i źle się odżywiasz- zmień to i zobacz czy się coś poprawiło. Jeżeli nie, to zbadaj ten testosteron i udaj się do seksuologa.

Znacznie częściej, nawet w jego wieku przyczyną jest utajona cukrzyca, gdyż ona sama z powodów metabolicznych obniża dostępność testosteronu, tak więc samo badanie poziomu hormonu u młodego mężczyzny można sobie wsadzić w d***, jeśli nie ma się wyników testu obciążenia glukozą.

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry zrobiłem sobie badania na własną rękę, morfologia krwi wszystko w porządku, testosteron też w normie 6.19 ng/ml(min 1.75, max 7.81), natomiast prolaktyna nadmiar 25.70(min 2.64, max 13.13).Od lekarza rodzinnego dostałem skierowanie do urologa i udało mi się zapisać na wizytę ale dopiero na 1 września.W tym czasie jednak chciałbym coś zrobić z tym problemem, podobno endykronolog się zajmuje takimi sprawami,to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza

Możesz spróbować, ale na wizytę do endokrynologa też się trochę czeka. Jak masz zamiar spróbować w ramach NFZ to jak najszybciej rezerwuj termin wizyty do endokrynologa. Pobierz skierowanie do endokrynologa od lekarza rodzinnego. Chyba, że masz zamiar iść prywatnie.

Odnośnik do komentarza

Witam miałem wreszcie wizytę u urologa, który mnie przebadał i powiedział że z jego strony wszystko jest ok, tsh w normie, natomiast prolaktyna po raz kolejny za dużo tym razem dużo mniej bo 15 ale i tak ponad norme a po godz z mtc prolaktyna 78 czyli zle bo powinien byc 10 krotny wzrost a byl okolo pieciokrotny i dostałem skierowanie do szpitala do endykronologa na oddział, jak wyglądają tam badania? i czy będe musiał w szpitalu leżec czy moze to sie da od razu załatwić ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...