Forum Seks

Co jest ważniejsze wygląd czy kasa?

Andy30

Andy30

Pytanie do "Gwiazd" ważniejsze jest ile facet ma kasy oraz wielkość penisa czy ważniejszy jest charakter, usposobienie?
Powiedzcie szczerze panienki o ile potraficie być szczere bo jesteście szczere...prawda?

86630 andy30 Mężczyzna, 37 lat, Europa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Orzech laskowy

~Orzech laskowy

charakter, zawsze i wszędzie. Kasa rzecz nabyta raz jest raz jej nie ma. Penis jak już pisałam w innym wątku jego rozmiar nie ma znaczenia.

Khaleesi

Khaleesi

jak widzę początek to aż mi się odpowiadać nie chce, bo jest trochę obraźliwy i nie wiem czy autor chce poznać odpowiedź na swoje pytanie czy też obrazić i dowartościować siebie...
ale zaryzykuję.
Moim zdaniem charakter, ale poniekąd kasa ma swoje korzenie w charakterze... Zanim poniesie się larum ,że no tak miałem rację kasa rządzi już wyjaśniam. Człowiek który jest odważny, mysli logicznie i strategicznie, do tego się rozwija będzie miał pieniądze, bo będzie wiedział jak je zarobić, jak być zawodowcem i specjalistą w swojej dziedzinie, jak się nie poddać kiedy dany interes nie wypali. To są cechy które biora się właśnie z charakteru. No chyba że ktoś ma zwód ,,syn prezesa" albo ,,córunia ordynatora" wtedy to może nie być takie klarowne.
Charakter jest bardzo ważny bo to on zostaje na starość a nie rozmiar penisa czy to ile kto ma kasy. Przyjdzie choroba, kryzys czy cokolwiek innego i zostaje tylko charakter nic innego

99816 khaleesi Kobieta, 33 lata, tam gdzie serce moje
~kisc

~kisc

Po co pytasz o takie głupoty Andy, z twoim charakterem i tak żadna cię nie zechce, chyba że poleci na twoją kasę albo fujarę... Żadna normalna i szanująca się kobieta na takiego palanta nie zwróci uwagi. I tak nie zrozumiesz tych, które odpiszą że ważniejszy jest dla nich charakter. Więc w twoim przypadku tylko kasą albo fujarą zaszpanujesz niestety i potem będziesz mówić wszystkim że kobiety są podłe.

~Matrini007

~Matrini007

Khaleesi taka mądra jesteś ? taką masz wiedze i takie to proste i wszystko oczywiste to czemu jeszcze milionerką nie jesteś ? :) powinnaś teraz na własnym jachcie z szampanem siedzieć a nie na forum pisać :))