Skocz do zawartości
Forum

TELEWIZJA.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam SHIZOFRENIĘ PARANOIDALNĄ i od pewnego czasu nie mogę spokojnie posłuchać: Panoramy, wiadomości i innych serwisów informacyjnych emitowanych w mediach. Pani MARTA KIELCZYK, DANUTA HOLECKA i inni prezenterzysą zszybszani nażywo prądem z nadajnika tehnicznego dla PANA ANDRZEJA JANIKA, który dostał od TVN małe studio wraz z tehnologiami kwantowymi. Są prezenterki w mediach brudne w kroku, bo rerzyszerzy doprowadzają je prądem z nadajnika tehnicznego napisanego przez firmę STEINBERG na komputer. Są to "wielkie gwiazdy" z mediów, o których nie można nic powiedziedź, bo zostaniesz z niszczony. A jeszcze jedna sprawa! Wszyscy niewidomi w POLSCE jesteśmy pominięci PANEM PRZEMYSŁAWEM ROGALSKIM z ŁODZI, do tego, żeby być w mediach. W tych czasach siedzi się w swoim domu, a dzięki mikrofonom laserowym i kamerom laserowym, też w formie programów można być słyszalnym i widzianym w mediach. WIdzi się tylko PANA PRZEMYSŁAWA ROGALSKIEGO w nich, bo ZAKŁAD dla NIEWIDOMYCH W LASKACH go w nich widzi. Wszyscy niewidomi zostaliśmy tym PANEM z ŁODZI pominięci. Obn to ktoś, amy wszyscy b. Powinno być, że ten kto jest wykształcony z ludzi niewidomych, i kto chce być w mediach - być w mediach. PAN ROGALSKI za jedno słowo, chciał trzysta tysięcy, a wtedy do LASEK trafi sprzęt studyjny z najwyższego szczebla. Do mnie od jednego z wychowawców z LASEK padło: "dla LASEK, co innego".

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...