Skocz do zawartości
Forum

Kłamstwo przyjaciółki


Gość annnnnnnnnn

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że oboje są nieuczciwi i nieszczerzy, jeśli Twój facet ma coś do Ciebie niech Ci to powie, a nie chodzi z tym do Twojej przyjaciółki. Umów się z obojgiem i zapytaj wprost o co chodzi i czy faktycznie jesteś aż taka zła, aby plotkować o Tobie za Twoimi plecami. Moim zdaniem ta komitywa może prowadzić do jakichś konfliktów a zacieśniania ich więzi. Zdecydowanie musisz tą sprawę wyjaśnić przy spotkaniu we trójkę i powiedzieć, że na przyszłość wolałabyś nie musieć rozpatrywać podobnych sytuacji.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

To działa na zasadzie, powiem Tobie coś tylko nie mów o tym nikomu, tajemnica spowiedzi. Podejrzewam, że wszystkich was troje łączy młody wiek i może być ciężko o szczerą otwartą rozmowę. Poszedł bym drogą składania zeznań, jeśli nie ustalili między sobą tego co mają Tobie powiedzieć. To pociągnął bym przyjaciółkę za język, nie dając jej możliwości szybkiej konfrontacji z chłopakiem. Powiedział bym, że o wszystkim wiem i że liczyłem na to, że ona będzie po Twojej stronie, chłopak powiedział, że czuje się z tym głupio. Może przyjaciółka się wygada i będziesz wiedziała o co chodzi. Oczywiście to nieładny sposób, przyjaciółka może poczuć się urażona, że ją wykiwałaś i będziesz musiała odbudować waszą relacje po takim zachowaniu. Lecz jeśli miedzy nimi doszło do zacieśniania tych więzi, to tym sposobem możesz uzyskać pewność.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Rozumiem, że Twój chłopak rozmawiał z Twoją przyjaciółką, aby ta przekonała Cię do zmiany zdania na temat innej koleżanki. Czy zawsze, kiedy są między Wami nieporozumienia rozwiązujecie je za pomocą osób trzecich? Jeśli tak, to uważam, że powinniście to zmienić. Co prawda spojrzenie i rada innych jest pomocna, ale w przypadku takich niedomówień jak u Was rodzą się tylko konflikty.
Co do obecnej sytuacji - myślę, że szczera rozmowa z przyjaciółką powinna wszystko wyjaśnić.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...