Skocz do zawartości
Forum

Stres w pracy


Gość Adammos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
jestem młodym mężczyzną przez 3 lata pracow3ałem w firmie z której zwolnili mnie jak wiekszosc moich kolegow. Od marca rozpoczalem prace w nowej firmie. jestem na dosc waznym stanowiskiu, od mojej pracy zalezy kilka innych projektow. Niestety tak, jak w poprzedniej czulem sie swobodnie tak w tej bardzo sie stresuje. Zabieram prace do domu by sprawdzic czy wszystko ok, ze stresu czesto o czyms zapominam. Jak nad tym zapanować?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Tak jak napisała Dadaaria - układaj sobie dzienny plan. Podziel czynności na pilne i ważne, pilne i mniej ważne oraz na ważne, które mogą jeszcze poczekać. Priorytetem dla Ciebie niech będą sprawy ważne i pilne. Pamiętaj również, aby znaleźć jakąś aktywność, która będzie pomocna w odreagowaniu stresu związanego z pracą.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Do planowania szczegółowych przedsięwzięć bardzo polecam metodę mindmappingu (mapy mysli). Pomocny przy tym jest darmowy program FreeMind bardzo ułatwia rozbicie nawet bardzo skomplikowanej czynności na szczegóły i panowanie nad nimi. dodam link do wikipedi który całkiem nieźle przybliży Ci ten temat
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mapa_my%C5%9Bli
Mam nadzieje że pomogłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...